Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum elment, hogy tudnam...

Anyum elment, hogy tudnam feldolgozni? Csak egy valamire tudok gondolni.

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 20:18
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Beszèld ki magadból. Ismerkedj emberekkel. Foglald le magad. Beszèlgess apukáddal.
2016. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nincs kivel beszelnem,apam tovabb lepet.Baratom meg nincs.
2016. máj. 8. 21:06
 13/30 anonim válasza:
Barátnőkkel, testvèred. Meg itt is írták hogy szívesen meghallgatnak. Ès ènis meghallgatlak ha gondolod.
2016. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Szihes betegsegem miatt nincs senkim.Csalad meg tovabb lepett.
2016. máj. 8. 21:17
 15/30 anonim válasza:

Próbáld meg elfoglalni magad, hogy ne mindig anyukád járjon az eszedbe. Nagyon nehéz, de muszáj leszel valahogy feldolgozni, és túllépni.


Keress fel mindenképpen egy pszichológust, aki segít feldolgozni a fájdalmadat.

2016. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
53%
Én tinifejjel, ennyi hozzászólás után már csak annyit fűznék ehhez hozzá, hogy ugyan azt nem fogalmaztad meg, hogy bánt e téged, hogy nem tudtad feldolgozni, de ha bánod, szerintem ne tedd. Bőgd, ordísd ki magad, gyászold úgy, ahogy a kedved tartja. És ne aggasszon, hogy ez, meg az a családtagod már feldolgozta. Teljesen normális dolog szerintem, hogy fáj hogy elment. Sőt, talán ha szíved szerint gyászolod, ahogy neked a legjobban esik, talán fel is dolgozod. Valamennyire... De szerintem egy ilyen dolog az emberben élete végéig megmarad.
2016. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon sajnálom! Sajnos fel kell nőnöd, el kell fogadni, hogy ez a nap eljön egyszer mindenki életében, és nélküle kell folytatnod az életed.

Én mindkét szülőmet elveszítettem már.

A lényeg, hogy ne legyél sokat egyedül, próbáld terelni a gondolataidat, nézz filmet, olvass, tervezd a jövődet, és idővel könnyebb lesz elviselni a hiányát. Én például munkába menekültem, sokat túlóráztam, itthon is reggeltől estig elfoglaltam magam valamivel, felmértem az új helyzetet, új lehetőségeket, komoly célokat tűztem ki, és most a megvalósításon dolgozom. Az élet nem áll meg, ráadásul még fiatal is vagy, úgyhogy azon legyél, hogy a saját életedet próbáld a lehető legjobb irányba terelni.

2016. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
R.I.P.
2016. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
Tudom milyen.Ilyenkor legjobb emlékezni rá
2016. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem.Egyáltalán nem vagy gyenge, azért mert egy hónap alatt nem tudtad feldolgozni anyukád halálát. Sokaknak évekbe telik ez...és teljesen érthető. Pedig fontos lenne a társaság most, valaki, akivel kibeszélheted magad..ha nincs most ilyen ember, próbálj új kapcsolatokat keresni. Sajnos, ez "törvényszerű", az ember temeti a szüleit :-( Mindenki átesik ezen..
2016. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!