Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam folyamatosan hazudik és...

Anyam folyamatosan hazudik és miatta büntet meg mindig apa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Marciusba lettem 18 éves,nincs hova költözzek még iskolába járok.Anya évek óta csalja apát mindig más férfival,a 10 éves öcsém előtt mondja másnak telefonon hogy szereti (úgy hogy a gyerekeinek soha nem mondja).Mindig panaszkodik mindenkinek hogy egész nap dolgozik és hogy mennyi munkája van itthon,holott mindent en csinálok,még főzni sem nagyon szokott.A barátaimnak és az ismerősöknek is azt mondja hogy semmit nem segitek neki,közbe tanulas mellett megállás nélkül dolgozok itthon mig ő alszik,városba autókázik és egész nap a pasival telefonal.Apa késő estig dolgozik és mire haza jön mindig az várja hogy anya azt mondja neki hogy én egész nap semmit nem csináltam,aki ezért mindig rám kiabál hogy lehetnék kedvesebb az édesanyámmal mert egy rendes anya és hogy szégyeljem el magam.Nem akarom elmondnai hogy csalja,mi mást tehetnék? Már nem birom igy..mindenki baratja,kollegaja rossz szemmel nez ram miatta,mert rossznak allit be
2016. máj. 10. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem akarod elmondani? Ha téged csalna a párod és anyád mindvégig tudna róla, hogy esne ha kiderülne? Gyakorlatilag már ketten alázzátok apádat. Anyád is, mert csalja, meg te is, mert falazol neki. Tudom hogy itt gyk-n mindenki a "semmi közöd hozzá" véleményére veri magát, de gondolj már bele milyen megalázó lehet ez apádnak. Ezt érdemli?

U.i.: Nő vagyok, nem pedig egy megcsalt hímsoviniszta.

2016. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Klasszikus eset.
2016. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha elmondanám úgy érezném hogy én tettem tönkre a családot és anyám is azt mondaná,nem magát hibáztatná.Soha nem falaztam neki,csak egyszerűen próbáltam úgy csinálni mintha nem tudnám,vagy nem érdekelne.A férfi amúgy külföldöm dolgozik,telefonon tartják a kapcsolatot ,ritkán a városunkba jön.De anyám vele is folyamatosan veszekedik és minden apróságob megsértődik (pl ha a pasi 10 percel később hivja a megbeszéltnél már veszekedik vele),azért van vele a pasi valószinűleg mert szép nő és nagyon naiv
2016. máj. 10. 17:04
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

ilyen családban jó neked? a kérdésed alapján nem hinném. esetleg egy napot vegyél fel videóra, hogy mit csinálsz te és mit anyád, csinálhatsz róla esetleg egy képet amin épp alszik stb és mutasd meg apádnak.


anyukádnak nincs ki mind a négy kereke.

ha nyugalmat akarsz, akkor borítod a bilit.


én biztos, hogy nem tűrnék. kidolgozod a beled otthon, tanulsz és még téged szekál mindenki.

2016. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%

"megállás nélkül dolgozok itthon mig ő alszik,városba autókázik és egész nap a pasival telefonal"

vs

"mindenki baratja,kollegaja rossz szemmel nez ram miatta,mert rossznak allit be"


Kollégája? A nem dolgozó, egész nap otthon alvó szörnynek? Jól van, napi kamu megint megvolt.

2016. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Délelőtt jár dolgozni,munka utan pedig alszik és nem csinál semmit.
2016. máj. 10. 17:39
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem dolgozik,hanem azt hogy itthon nem.Vagyis a munkaba sem nagyon,ott is hallottam mindig telefon
2016. máj. 10. 17:41
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
hidd el, hosszú távon jobb ha elmondod édesapámnak, az elejen mindenki maga alatt lessz, de hidd el, a vgen jobb lessz. alitsd be a fényképezőgépet, hogy valós dátumot mutasson, és mutasd meg apukadnak, mond meg neki, hogy hallotad, hogy kivel, mit beszél, és mond meg neki, hogy mi hogy van, amikor anyud nincs ott, vagy egy éjszaka hívd a l setalni, vagy valami, kao fiuval kapcsolatos ugyt akarnak megbeszélni vele, és elpanaszolsz neki. szerintem mond meg apudnak.
2016. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Én kezdetnek tényleg nem csinálnék semmit otthon.
2016. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Apa nagyon szereti :( felek hogy össze roppana :(
2016. máj. 10. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!