Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam folyamatosan hazudik és...

Anyam folyamatosan hazudik és miatta büntet meg mindig apa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Marciusba lettem 18 éves,nincs hova költözzek még iskolába járok.Anya évek óta csalja apát mindig más férfival,a 10 éves öcsém előtt mondja másnak telefonon hogy szereti (úgy hogy a gyerekeinek soha nem mondja).Mindig panaszkodik mindenkinek hogy egész nap dolgozik és hogy mennyi munkája van itthon,holott mindent en csinálok,még főzni sem nagyon szokott.A barátaimnak és az ismerősöknek is azt mondja hogy semmit nem segitek neki,közbe tanulas mellett megállás nélkül dolgozok itthon mig ő alszik,városba autókázik és egész nap a pasival telefonal.Apa késő estig dolgozik és mire haza jön mindig az várja hogy anya azt mondja neki hogy én egész nap semmit nem csináltam,aki ezért mindig rám kiabál hogy lehetnék kedvesebb az édesanyámmal mert egy rendes anya és hogy szégyeljem el magam.Nem akarom elmondnai hogy csalja,mi mást tehetnék? Már nem birom igy..mindenki baratja,kollegaja rossz szemmel nez ram miatta,mert rossznak allit be
2016. máj. 10. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Vedd fel telóra és játszd le, buktasd le. Szánalmas anyukád.
2016. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha véletlen egyszer úgy döntesz hogy mégis elmondod apudnak akkor mindenképp gondoskodj bizonyítékokról is. Mert szerintem ha apud így el van szállva a feleségétől nem fog neked hinni.

Ha nem mondod el és kiderül akkor is téged fognak hibáztatni, apud azért mert tudtad és nem szóltál, anyud meg kitalál valamit pl nem falaztál elég jól. szerintem mond el mindenképp, ha válnak az az ő hibájuk lesz. Mindkettőé és nem a tied.

2016. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Áj ki magadért!! nem értem miért tűröd, én a helyedben elmondanám apádnak hogy a felesége megcsalja, nem csinál semmit, és folyton hazudik.


És ha lehetséges, ha végre megértetted, de figyu, lassan mondom, maradj, figyelsz? Maradj apádnál.

2016. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!