Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig normális a szülővel...

Meddig normális a szülővel együtt fürdeni?

Figyelt kérdés

Én személy szerint sosem fürödtem együtt sem az anyámmal, sem az apámmal kicsi koromban sem, és szájra puszi stb sem volt. A hugom viszont más tészta. Ő már anyám második férjétől van, és teljesen másképp nevelik, mint anno engem és az öcsém.

Már nem lakok otthon, de nemrég ott aludtam. Oké, hogy amíg kicsi volt a húgom vagy anyával, vagy az apjával fürdött, de most már 10 éves elmúlt, és egyszer csak hallom, hogy szól neki az apja, hogy mennyen fürdeni (vele). Magamból kiindulva, ezt nem tartom normálisnak egyáltalán.

De meghallgatok véleményeket, hátha ti másképp gondoljátok, nálatok másképp működött. Viszont aggódom a húgomért. Minket az öcsémmel mostanra elüldöztek otthonról anyáék, de rá borzasztóan rá vannak akaszkodva (ő meséli néha, hogy néha már nem bírja, de leszidják, ha inkább velünk lenne..).

Szóval mit gondoltok?


Köszi

L21


2016. máj. 13. 12:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Na, ilyen végletekig senki nem gondolt bele, mint az utolsó. Most akkor ki is a beteg? :)
2016. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Semeddig.
2016. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%

Nekem az együtt fürdés beleférne engem inkább az zavarna amit egy korábbi irt, míg fürdik más családtag wc...

Engem zavarna ha amíg fürdök, fater mellettem recsegve fingana mint a kecske

2016. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%

#13

1 vagyok.

Nyílván nem szarni jönnek be :D pls

2016. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tartom normálisnak és azt is nehezen tudom elhinni, hogy egy felnőtt embernek nincs arra igénye, hogy amíg a hátsóját mossa, addig legalább egy magában legyen. De úgy tűnik ahány ház...
2016. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
Kinél mi a szokás. Engem 11 éves koromig apám "fürdetett" és most a hajam, mert nekem igényem volt rá. Semmi perverz dolog nem volt ebben, ez egy fajta apa-lánya dolog volt nálunk. És felnőttem, normális lettem, normális házasságban élek. Amíg otthon voltam amúgy nálunk is szokás volt, hogy amíg zuhanyzott valaki, a másik bejött vécére vagy fogat mosni. Vagy csak szimplán beszélgetni. Rengeteget dumáltam úgy hogy én mostam a hajam, a nővérem meg közben kábelt fektetett a wc-be :D Nálunk ez volt a normális. 25/N
2016. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
Már a fertőzésveszély miatt sem fürdünk együtt gyerekkel, pláne később. Aki legalább egy könyvet elolvasott a gyerekek lelki fejlődéséről, az tudja hogy vannak időszakok, amikor különösen káros a meztelenkedés. Persze ezt magyarázhatod nekik, valaki szerint az is normális, ha a gyereket szájon csókolják köszöntésképpen.
2016. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
49%
#14 hát nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de én sose tudom előre, hogy pontosan mi lesz a vége.
2016. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Én 11éves vagyok anyával meg tavaly eggyütt furodtem de apaval soha es ezt nem is tartom normálisnak apa 8 eves koromtól be sem jon amig en fürdők de anyával ez és szerintem egy lánynak kb.11eves koráig normalis
2016. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én még egész kiskoromban fürödtem apummal együtt (olyan max hat vagy hét éves korig) de csak és kizárólag nadrágban! Apán mindig volt alsó,soha nem pucerkodott.De ezek nem a fürdés miatt voltak érdekesek,hanem mert együtt játszottunk a kádban.
2017. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!