Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, szerintetek mennyi...

Szülők, szerintetek mennyi együtt idő a normális egy 20 éves lánynak és a pasijának?

Figyelt kérdés

Nem személyes problémára keresek megoldást, csak érdekel a véleményetek. :)

Ha lenne egy 20 éves gyereketek, szerintetek mennyi az az együtt töltött idő, ami egészséges?

Mondjuk most vizsgaidőszak van, otthon vannak mindketten, akkor heti hány nap jó szerintetek?


2015. jan. 6. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én 20 évesen együtt éltem a párommal. Ma sem tartom úgy, hogy korai volt, jobb hamarabb megismerni egymást életvitelszerűen, mint évekig hétvégi kapcsolatban élni és "járni". A válasz szerintem bármennyi idő, ami nem megy a tanulás és egyéb kapcsolatok rovására. Felnőtt vagy, tiéd minden jog és kötelesség, ami ezzel jár.
2015. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A lányom amikor 20 éves volt, én nem ellenőriztem, hogy mennyi időt tölt a barátjával. Nyilván tudják ők, hogy mennyi idő kell nekik... A lényeg, hogy a tanulás rovására ne menjen..
2015. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Vizsgaidőszakban első a tanulás. Amúgy azt tudom mondani amit a többiek, ennyi idősen minden nap találkoztam a pasimmal, a szüleimben fel sem merült hogy ellenőrizzenek.
2015. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
88%
20 éves lány már nem kislány, és egyet értek az előző válaszolóval, ők bizonyára tudják mennyi időt kell együtt tölteniük.
2015. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt ember maga dönti el, hogy kivel és mivel mennyi időt tölt.
2015. jan. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

20 évesen már két éve együtt éltünk a barátommal. vizsgaidőszakban eléggé megcsappan köztünk a kommunikáció, de legalább mikor meglátjuk egymást kibújva a könyvekből, még nagyobb az öröm :D

most is itt szuszog mellettem, belegondolni is fura h anyutól kéne megkérdeznem, mennyit legyek vele.

21l

2015. jan. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20 évesen már a férjemmel éltem. :) Szerintem az érettségi a határ, nem feltétlenül a 18 év. Normális esetben ugye nappalin tanul érettségiig a lány, akkor jobb, ha otthon lakik, nem szakad a nyakába a házimunka. A főiskola/egyetem/okj teljesen más, egyrészt teljesen normális és elfogadott levelezőn csinálni, másrészt egy sokkal felnőttebb életvitel szükséges hozzá. Sok év eltel azóta és abszolút nem érzem, hogy gátolt volna a fősulin bármiben is az, hogy férjnél voltam/vagyok. :)
2015. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A vizsgaidőszak nagy úr. Lakhatási helyzettől, és tanulási stílustól függően 0 és 100% -ban együtt töltött idő közt bármi lehet jó megoldás, ha felelősségteljes döntés eredménye, és a másik felet sem akadályozza a hatékony felkészülésben.
2015. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szülőnek ehhez már semmi köze.


Nekem csak annyi lenne a kérés, hogy a vizsgái legyenek meg - hogy hogyan osztja be az idejét, az már az ő dolga.

2015. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy fura hogy ennyien írjátok, hogy ne menjen a tanulás rovására, mi a barátommal többet tanulunk ha együtt vagyunk :D szépen le tudunk ülni, egymásra pakoljuk a lábunk és olvassuk a cuccokat, nem tereli el a figyelmünket hogy hiányzik a másik :DDDD
2015. jan. 6. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!