Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fogalmam sincs mihez kezdjek?...

Fogalmam sincs mihez kezdjek? Egyedűl maradtam terhesen.

Figyelt kérdés
Egy éve férjhezmentem. Jól voltunk, persze pici viták voltak. Januárban terhes lettem, amit már megbeszéltünk, hogy ráállunk. Nekem sajnos februárban megszűnt a munkahelyem és nem tálálok azóta sem másikat. Ahol élünk az a férjem lakása.1 hónapja úgy döntött a párom, hogy se velem se a gyerekkel nem kíván élni. Nem akar még gyereket és nem vállalja a felelősséget. Nekem nincs senki rokonom. Azt mondja a válás után kidob a lakásból, ezért nézzek anyaotthont ahova mehetünk. Mivel nincs munkám nem tudnék albérletbe költözni. A férjem teljesen kizárt az életéből, lelkesen keresi az új nőt. Nem tudom mihez kezdjek. Valaki tudna ötleteket adni. Teljesen ki vagyok készülve.
2016. máj. 15. 20:20
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
95%
Fordulj ügyvédhez.
2016. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
41%

Ezt soha nem hiszem hogy egy ferfi csak ugy teljesen kifordul magabol.

Meselj mi tortent koztetek ?

2016. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
79%
Ha a férjed, nem dobhat csak úgy ki a lakásból, főleg nem terhesen. Konzultálj ügyvéddel, ez nem úgy megy ahogy az uraság elképzeli...
2016. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
34%

Ilyen szemét embereket....!

Hát rokonok tudnak segíteni?

Ha megszületik a baba úgy tudom kötelezheted DNS mintára (nem tudom hogy hívják pontosan) ha egyezik akkor úgy pert indíthatsz ellene.

De semmiben sem vagyok biztos, kérdezz meg egy ügyvédet, én csak ezt hallottam.

De logikusnak is tartom, mert házasok is voltatok...

Sok sikert és remélem sok boldogságot hoz neked picúr! :)

2016. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
98%
Mi az, hogy nem vallal felelosseget? Akkor majd a birosag kotelezi ra!!! Rokonok tudnanak e segiteni neked esetleg? Ez az ember egy nyomorult fereg, megerdemelne, hogy valaki jol eltangalja!!!
2016. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
98%
Nem úgy lesz az ahogy az uraság gondolja...
2016. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
88%
Ha a lakásba vagy bejelentve nem tehet ki csak úgy. Ennek nézz utána.
2016. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
49%

Nagy a valószínűsége, hogy nem egészen így történt a dolog.

Esetleg a férjed verziójára is kíváncsiak lennénk...

2016. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
23%
Vigasztalhatjátok, meg biztos a zöld pacsira vártok. De azt mindenki tudja hogy ha a másiké a lakás akkor úgyis el kell hagyni. De ha muszályból ott kellene maradni , az jó lenne?
2016. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem énse hogy gondoljáok, hogy a csávó majd kiköltözik a saját lakásából, a nő meg ott fog heréskedni élete végéig???


Álmotokban maximum!


Nyilván gyerektartást kap, de kb ennyi.

Ezért nem kell a semmire szülni valakinek aki nem is akarja!


Kérdező: anyaotthon, keress munkát, szülők, barát valaki?

Nehogy a végén még a gyereket is elvegyék...

2016. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!