Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy normálisan működő családba...

Egy normálisan működő családban az normális ha a szülők olyanokat mondanak rám hogy: te nulla, szart se érsz, nulla leszel az életben, . Stb!?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 00:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen szülők általában a gyerket hibáztatják a saját elb-szott életkükért...
2016. máj. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
Mit nem csináltál meg ? Vagy miböl állsz bukásra mert ahoz hogy ilyett mondjanak valami olyatt tetél nem tetél ami kiváltota ezt belölük .
2016. máj. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Költőnő? ***** válasza:
50%
Nem normális. Nem ők teszik tönkre az életed, hanem később emiatt te saját magad. A nem támogató háttér személyiségtorzuláshoz, önképzavarhoz vezet. Neten van bőven szakirodalma;tanulmányozd. Ne engedd, hogy további károkat okozzon benned.
2016. máj. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nyugi,nem vagy egyedül öcsi/hugi! Már 13 éve minden nap ezt hallgatom...Hallgass zenét vagy ALKOSS zenét :) sokat segít.
2016. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem normális. Ez nagyon szomorú... Vigyázz, mert az ilyesmi pszichés bajokhoz vezethet :( NE érezd magad értéktelennek, és igenis elérhetsz sokmindent, ha teszel érte.


Velem sem beszéltek valami kedvesen... Anyám engem qrwázott le, mert kiderült, hogy az akkori barátom (5 évvel ezelőtt) megcsalt engem. Apámtól is kaptam aranyos szavakat a gyerek- ès kamaszkorom alatt, hülye elvont lusta tohonya cöcögős szerencsétlen, na ezek voltak a kedvenc alázásai, sőt 'az a qrwa gyerek' is hangzott el párszor tőle. Helyesen írni nem tud és otthon vagy tvzik vagy alszik.

Még ők vannak felháborodva, hogy ritkán jelentkezek... Mindig a hibát keresték bennem. 17 évesen kerültem először pszichológushoz. A pszichológus néni azt mondta, nem minden ember szülőnek való.

2016. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem normális.


Próbáld ki, hogy jóval viszonzod a "kedvességüket"; valódi kedvességel, ha képes vagy megcsinálni ezt. Ha kitartó tudnál lenni evvel az eljárással, azzal egy idő után nem tud mit kezdeni az, aki ráveszi ilyenekre az embereket, hogy a saját gyereküket mocskolják és átkozzák ilyen módon, s aki azt súgja az áldozatnak, hogy talán jobb volna öngyilkosnak lenni. Nem volna jobb! Neked nem. Ha tudnál így küzdeni magadért, akkor még értük is kűzdenél, azzal, hogy jót teszel velük, nékik. Imádkozhatnál is értük, ha tudsz, és azért, hogy megértsd ezt és erőd legyen hozzá, mert ez rohadt kemény dolog, az biztos. De nem reménytelen. Rosszal viszont soha nem tudod legyőzni a rosszat. Azon a terepen nem lehetsz annyira otthon és ne is legyél. Próbálj meg fény lenni a családodban; az az, ami legyőzi a sötétséget.

2016. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nem!!!

Ez egy súlyos nevelési hiba

Mutasd meg nekik ezeket a válaszokat

2016. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Most azokat a véleményeket fogod kapni(nem olvastam a válaszokat, hogy hát valszeg nem takarítasz eleget meg ha két perccel később mész haza mint mondták akkor ne csodálkozz meg ilyenek, és ebbe a helyzetben még is csak mondhat ilyet a szülő meg hasonló bullshitek. De nem,egyáltalán normális semmilyen esetben sem sztem.
2016. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
*válaszokat)
2016. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha mondták már sokszor, és finomabban is, hogy mi az elvárásuk, de lepergett rólad, akkor még mindig jobb ez a duma, mint egy nagybüdös pofon.

Üljetek le és beszéljétek meg...

2016. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!