Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben volt már?

Figyelt kérdés
Párommal évek óta vagyunk együtt. Az első évben többször is felhoztam neki a kondizást és a helyes táplálkozást,mert elég rossz életvitelt folytat. Fél éve mikor összevesztünk elkezdett egy közösségi oldalon beszélgetni egy kolléganőjével elég gyakran (szőke a csaj,pont az ideálja). Mikor kibékültünk annyit mondott csak beszélgettek semmi komoly.. A csaj 5hete kezdett el kondizni és diétázni,pont ebben az időben kezdte el a párom is,pedig mennyi ideig unszoltam... rémeket látnék?:/

2016. márc. 15. 20:13
 1/3 ~OnLány~ ***** válasza:

Én elhiszem,hogy jót akar valaki ilyenkor a másiknak,de miért kell erőltetni,ha magától nem akarja?

Hát ki tudja..szerintem van valami.Kérdezz rá,hogy most miért kezdett ilyen buzgó diétába.

2016. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VirágésBence ***** válasza:
74%
Most ha nagyon megszeretnélek nyugtatni azt mondanám, hogy azért kezdte el, mert elő példát látott arra, hogy jó, vagy csak talált a kondizáshoz partnert, ami egyébként simán meglehet, de kicsikét gyanús nekem a dolog.
2016. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezaz hogy az utobbi 2-3 évbe már nem is nagyon hoztam fel a témát. Előtte se görcsösen akartam vele traktálni.

felhoztam neki és annyit mondott örüljek hogy most elkezdte végre:/

2016. márc. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!