Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem idegesítene, ha...

Titeket nem idegesítene, ha anyátok folyton ezt kérdezné?

Figyelt kérdés
Ahányszor mondom neki, hogy megismerkedtem egy fiúval, mindig az a legeslegelső kérdése, hogy aztán miért nincs barátnője? Mintha csak azon csodálkozna, hogy én kellek neki. Baromira idegesít, tudja, hogy kiakadok tőle, de nem hagyja abba.

2016. máj. 22. 11:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%
Sajnos vannak ilyen szülők, mond neki : Mert énrám várt.
2016. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Orfeus ***** válasza:
100%

Hát ilyen sűrűn ismerkedsz meg olyan fiúval akiről mesélsz muterodnak?


Arról kell szót ejteni akivel lehetne is vmi, én is így csináltam, nekem muter ugyan ilyen, csak még az is benne van hogy azt hiszi h engem mindenki csak palimadárnak tartott anno, még most is... :D


Elég kellemetlen de ember függő szerintem, én is húztam magam nagyon sokszor, de megváltás volt 19 évesen elköltözni, minden megoldódott :D


23F

2016. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
:)))) Bocsànat , de ìgy elképzelve vicces. Nem téged tart kevésnek egy normàlis pasihoz, hanem médiàba sok a bolond te korod beli pasi. Itt van aki kinyìrta a haverlànyàt ( pasi baràtnője mellől ment fuvarozni a lànyt akibe szerelmes volt de a làny csak kihasznàlta) hallani, hogy ütik verik a pasik a lànyokat, félre mennek a pasik. ....Vàlaszod ez legyen: volt neki de a làny nem tudott megbecsűlni egy ilyen rendes pasit, megcsalta. Ilyen rendes utàn még ki lehet emelni jó tulajdonsàgokat.
2016. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én erre annyit válaszolnék, hogy nekem miért nem volt barátom?? Mert nem találtam. Ennyi, nem kell ragozni.

De szerencsére tőlem ilyen hülyeséget még sose kérdeztek :)

2016. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem sűrűn ismerkedem, ő lenne a második fiú akit hazahoznék, előtte volt egy nem komoly, őt nem hoztam haza, meg nem is volt vele semmi.
2016. máj. 22. 12:10
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Szoval ez az "idegesitö" kérdés 2X vagy 1X hangzott el? Ez a folyton? Nem játszod tul a kis hisztist?
2016. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez már sokszor elhangzott a szájából, ahányszor csak beszélek egy fiúról: van barátnője, miért nincs?
2016. máj. 22. 12:31
 8/12 Orfeus ***** válasza:

Ezt úgy is lehet értelmezni egyébként hogy "van barátnője? miért nincs?" mintha azt mondaná hogy "másfele is koslathatna ne az én kislányom felé".


Érted.

2016. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De. Az enyem meg mindig azt kerdezte, h mit csinalnak a srac szulei. Egy ido utan akkor is nem tudommal valaszoltam, ha veletlenhl epp tudtam. Igy se szokott le rola. Nagyon irritalt.
2016. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ittittitt válasza:
100%
mondjad azért nincs ,mert b.nős pasikkal nem kezdesz ki.
2016. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!