Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem idegesítene ez az...

Titeket nem idegesítene ez az egész? Bővebben lent 23/l

Figyelt kérdés
A szüleim gyerekként kezelnek, erről már próbáltam beszélni velük, de mint ha a falnak mondtam volna. Ráadásul anyám tuti kutat a szobámba, amikor nem vagyok otthon. Onnan tudom, hogy például egyik nap átraktam a fülbevalóimat egy dobozba, amit az egyik asztalomon tartok. Eddig máshol voltak, és pár nap múlva meg elmondta, hogy kölcsönvette az egyik fülbevalómat. Nem az a baj, h kölcsönvette, de honnan tudta, hol tartom őket? Jó, nem szóltam semmit. Akkor például egyszer szülinapomra kaptam valakitől egy üveg pezsgőt, szekrénybe tettem, sokáig ott is volt. Nemrég hétvégén elvittem barátnőmhöz iszogatni, mert én annyira nem szeretem, ő igen. Már másnap volt a kérdés, hogy amúgy hová tünt megittam? Aztán mondtam, hogy miért néz bele a szekrényeimbe, jött a sértődés, h ő háza stb. Ami még oké, de akkor is, miért nem lehet semmi privát szférám otthon? Sulis koromba ugye szoktam levelezgetni osztálytársnőmmel, azt is megtalálta és olvasgatta, éppen rajtakaptam...Ez csak pár példa volt, de rengetek ilyen van. Kimozdulok a házból kifaggatnak hova megyek, de már egy ideje nem válaszolok, mert kezd elegem lenni. Elhiszem, hogy aggódnak értem, na de ennyire? Szerintem tisztára hulyének néznek, pedig nem viselkedek úgy. Önállóan csinálok mindent. Kivéve az, hogy ő főz rám, mert szeret főzni.Költözést tervezünk barátommal, de még nem konkrétan most, kicsit gyűjtögetünk még. Lehet, hogy ez csak engem idegesít, és ez tiszta normális?

2015. jún. 1. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

nem ez nem normális. főleg a pezsgős dolog. ez azt jelenti, hogy napi szinten kutat a szobádban. én zárnám az ajtómat amíg elmegyek otthonról. persze, ő háza, de ez akkor is beteges.

ha nagyon vissza akarsz vágni, vagy leszoktatni a kutatásról, akkor oda ahol szokott kutatni rejts el mindenféle szexuális segédeszközt . ezekután bíznék benne, hogy nem kutakodna.

egyébként arra tippelek, hogy úgy érzi nem mondasz el neki sok mindent, ezért így akar infóhoz jutni.. ettől még neked van igazad, nem kéne kutakodnia.

ha nem hagyja abba és a zár se válik be, akkor én előrébb hoznám a költözést

2015. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hehe ez az eszközös dolog nem is hülyeség :D erre még nem gondoltam :D
2015. jún. 1. 16:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs titkolni valóm, amit elkéne mondanom, lehet ők azt hiszik, de hogy honnét veszik azt nem tudom. Munkába járok és haza, néha ha van szabadidőm átmegyek a barátnőmhöz, vagy a barátoméknál vagyok. Kb ennyi a mindennapjaim.
2015. jún. 1. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
1# vagyok. az én anyukám a táskámat kutatta át rendszeresen, persze azt hihette, hogy én nem vettem észre. aztán a barátom javaslatára egy hatalmas doboznyi óvszert hagytam benne. ahogy észrevettem, utána nem nagyon piszkált többet hozzá:D
2015. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na akkor tényleg jó tippet adott, van esze a barátodnak :D :D
2015. jún. 1. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első tippje is jó, én egy két üzenetet hagytam anyukámnak anno: pl megtaláltad amit kerestél? ha már itt jársz légyszi vidd ki a szemetet is, köszi? Csak hogy tudja hogy tudom.
2015. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 14-15 éves korom körül egyszer elég nagy balhét csináltam amiatt, hogy anyám állandóan rendezkedett a szobámban és nem csak nézelődött a holmijaim között, hanem át is pakolta őket úgy, ahogy neki tetszett. Azt nem tudom, hogy az üzenet ment-e át neki, vagy csak nem akart több ilyen jelenetet, mindenesetre azóta nem fordult elő újra. Kár, hogy neked nem sikerül ezt kamaszként megoldani, most már nehezebb, de ha sem az észérvek, sem az érzelmi megközelítés nem hat rá, akkor tényleg az lesz a legjobb, ha üzeneteket, vagy valami (neki) kínosat hagyni olyan helyeken, ahol biztosan megtalálja, hátha abból megérti.
2015. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!