Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyámmal...

09912 kérdése:

Mit csináljak ha anyámmal folyamatosan veszekszünk? Gimnazista vagyok a sulira is figyelnem kell emelettem még a szekállásat is tűrjem.

Figyelt kérdés
Mikor hazajövök minden oké puszi,ölelés,beszélgetés stb. Aztán pár óra után kirobban a háború. Nem akarom megbántani meg semmi de olyan lehetetlen egy nő. Olyan dolgokat mond amik nem is valósak és lehord a sárga földig. És ha még szólok valamit elvesz mindent (telefon,tv stb.) És nem veszi észre hogy lassan az idegösszeroppanásba kerget. És nem lehet vele beszélni mert mindent ellenem fordít mondván hogy "ki vagy te hogy nekem ezt mond?!". Elköltözni akartam nem engedte. Orvoshoz is akartam menni hogy adjon nyugotatót vagy keressünk pszichológust de semmi. Már nem bírom. Félek hogy csinálni fogok magammal valamit hirtelen felindulásból.
2016. máj. 25. 16:24
 1/5 anonim válasza:
Az iskola pszichológus próbáltad már? Az iskolai főbejárathoz van szóval anyudnak nem feltétlen kell tudnia róla, hogy oda jársz. Sokat tud segíteni!
2016. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De mégis min vesztek össze? Konkrét példák?
2016. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
valószínűleg azért csak csinálsz valami negatívat, ha folyton veszekszik veled. mondjuk én a saját anyámra soha életemben nem mondtam, hogy milyen lehetetlen nő, ez alapján lehet, hogy inkább te vagy a gáz.
2016. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt az 1 évet húzd ki vhogy.
2016. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
kicsit túl hisztized tanuléj meg csendben maradni akor nem vewszik el a drága telefonod
2016. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!