Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy az anyám csalja az apámat.eléggé idegörlő föleg hogy senkivel nem tudom megbeszélni hogy mire jöttem rá..szoljak apámnak hogy mi a helyzez vagy probáljam elfejteni?
2016. máj. 28. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Te mit szólnál, ha apád a TE kapcsolatodba akarna beleszólni?


Ugye, hogy nem tetszene?


Ez nem a te ügyed, ne szólj bele, nem rád tartozik.

2016. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És hogy bukott le az anyud? Te felnőtt vagy vagy gyermek? Attól függ te mit szeretnél. Ha azt akarod, hogy család egybe maradjon akkor hallgass. Ha azt, hogy cirkusz és vállás akkor beszélj apádnak.
2016. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Biztos hogy csalja? Lehet csak szerelmes.
2016. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A laptomat hasznalta és elfelejtett kijelentkezni az egyik közössegi oldalrólés ott láttam egy beszelgetest de nem tulajdonitottam neki nagy ügyet. Aztan elment találkozni a "barátnőjével" és meglattam őket. 22éves vagyok
2016. máj. 28. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha nagyon akarod, küldd el apádnak a beszélgetés print screen változatát egy anonim email címről.
2016. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen ne hallgass, de Ne apáddal beszélj oly módon, hogy "beárulva" az anyád, feltárod előtte az általad vélt(!) tényeket, hanem az anyáddal próbálj beszélni erről, elmondva, hogy mit találtál, hogy igaz-e; hogy te mit érzel ezzel kapcsolatban; és próbáld meg figyelmeztetni a dolog esetleges következményeire, kezdve azzal, hogy nem tudja meg nem történtté tenni a hűtlenséget és a lelkekben (a sajátjában is) ezáltal esett sérüléseket, folytatva a családotok -melynek te is tagja vagy- széthullása veszélyének lehetőségével és a te bizalmas elvesztésének lehetőségével, stb...

A magam részéről beszélnék a saját döntéséből, önként és felelősséggel tett fogadalmáról, amennyiben házasok, s hogy a hazugság és a házasságtörés bűn, s hogy a bűn mindíg egyfajta lejtőn való elindulást is hoz (legjobb esetben is) magával az ember számára.

2016. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
S azt is megemlíthetnéd édesanyádnak, hogy ha nem tudná, a szülő mindíg példa és minta -önkéntelenül is- a gyermekei számára. S hogy szeretné, ha te is ezt tennéd majd az életedben, vagy ő elrettentő példa szeretne lenni számodra a jövőben?
2016. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megmondanám. Nem vagyok a híve annak, hogy a gyerek beleszóljon az ilyesmibe, de ha már tudomásodra jutott a dolog, akkor azzal is döntést hozol - úgy döntesz, falazol anyukádnak, a bűntársa leszel -, ha nem mondod el. Akkor meg már jobb elmondani az igazat, dilemma esetén mindig az a legtisztább.
2016. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22 évesen mért nincs saját életed azzal foglalkoz
2016. máj. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,

ez nagyon xar ügy.

Mond meg anyádnak,hogy tudsz a viszonyáról,ha nem mondja el önként apádnak,akkor te fogod elmondani.

Ez a ne szóljunk bele a másik kapcsolatába kicsit erős,mikor együtt élő szülőkről és az ő gyerekükről van szó.

Én így gondolom.

2016. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!