Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akar figyelmet...

Miért nem akar figyelmet fordítani rám az apám?

Figyelt kérdés
Például az egyik reggel is indulás előtt mentem volna hozá tanácsot kérni amikor TV-t nézett.Elkezdtem mondani a modandóm erre egyre jobban nyomja fel a hangerőt a TV-n.Vagy amikor böngészik a gépen és kérdezek tőle valami fontosat akkor is néha mintha a falnak beszélnék.Komolyan nem értem hogy a számítógép miért fontosabb mint a fia problémája?!
2016. máj. 28. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Esetleg ne akkor zavard mikor épp el van foglalva valamivel ;)

Vagy kérdezd meg, hogy ráér-e mielőtt belekezdesz a mondókádba.

Nem lehet, hogy te is épp ezt csinálod mikor gépezés közben akar valamit az ős, és csak azért csinálja, hogy vedd èszre magad? mert az én fiam is ilyen, ha meg merem "zavarni"... Ki is próbálom énis, hogy tetszik neki visszafele...

Max majd jön ide nyígni a gykra :)

2016. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Bunkóság. Nem szeret sajnos.
2016. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nincs gáz, az én apám is ezt csinálja. Hidd el nagyon szeret, csak felidegesíted, és néha meg se hallja amit mondasz, mer el van foglalva a TV- vel , vagy egyéb dolgokkal.

16/L

2016. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Biztos idegesítő jelentéktelen dolgokkal nyaggatod már jó ideje. :)
2016. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4, ezt te sem gondolhatod komolyan. Ha hülyeségekkel izgatja, ha nem akkor is kijár a tisztelet. Ha a szülő nem adja meg a tiszteletet akkor ne is várja el.


Sajnos tényleg nem tisztel/szeret apukád. Szomorú, de így van.

2016. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy sok szülő alkalmatlan szerepére. Nem való mindenkinek gyerek. Sajnos apukád is ilyen. Egy normális apa meghallgatja a gyerekét és nem a tv, gép a fontosabb.
2016. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a tini problémájidat a veled egykoruakkal akrd megbeszélni,

ha ő beszélne a kollégája szemölcséről téged se érdekelne

2016. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy szeret engem,csak ezeket a dolgait nem értem mert úgy gondolom hogy a fontossági sorrend a részéről nem korrekt.
2016. máj. 29. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!