Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akarhat a fiam...

Miért nem akarhat a fiam gyereket?

Figyelt kérdés

Egészen addig(pontosabban 4 éve)amióta megismerte jelenlegi házastársát,semmiféleképpen nem akar gyereket.

Azon az alapon,hogy a "feleségem nem akar,akkor nem akarok én sem."

Egy nő miatt miért változik meg a hozzáállása a dolgokhoz?

Anyagi gondokkal nincs gond,és a hölgynek sincs semmilyen problémája,akkor mi állhat a dologban?

Nem is merem már felhozni a témát,mert amint meghallotta el is ment,és két hétig oda se dugta az orrát.


2016. máj. 31. 17:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

"Egy nő miatt miért változik meg a hozzáállása a dolgokhoz? "

Egy férfi miatt változzon meg a nő hozzá állása?


Ezt ők pont el tudják dönteni. Biztos a házasságuk előtt is felmerült a kérdés. Ez az ő életük, nem az öné!

2016. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell rögtön kétségbe esni. A férfiak kevésbé vágynak gyerekre, mint a nők. Ha ráadásul még tart a szerelmi rózsaszín köd, akkor talán még fel sem merült benne, hogy vajon a elesége miért nem akar. Várj még, bár az unoka az egyik legnagyobb ajándék az élettől, de még nem késő.
2016. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%

"Egy nő miatt miért változik meg a hozzáállása a dolgokhoz?"

Ez úgy hangzik, mintha a nő valami alsóbbrendű lény volna. Amennyiben egy párkapcsolatban, házasságban a férfi és a nő egyenrangú felekként tisztelik egymást, addig mindketten alakulnak, alkalmazkodnak egymáshoz, közös döntéseket hoznak. Így van ez a gyerekvállalással is.


"az unoka az egyik legnagyobb ajándék az élettől, de még nem késő"

Az ilyen kijelentésektől kiráz a hideg, ez nem más, mint egy zsarolóeszköz. Senki nem a szüleinek szül gyereket.

2016. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Ez hülyeség, hogy kevésbé vágynak, én mindenhol úgy látom az ismeretségi körben, hogy a férfi akarta jobban. De el kell fogadni, hogy mindkét nemben van olyan, aki akar gyereket, van, aki nem, és van, akinek tökmindegy (utóbbi szokta hagyni, hogy a párja döntse el). És ezt tiszteletben kell tartani, nem cseszegetni, mert csak elvadítod magadtól.
2016. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
14-es, én is úgy veszem észre, hogy a férfiak akarják jobban, csak nem értem, miért.
2016. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem kellett volna addig cseszegetni a gyereket ezzel, hogy rád csapja az ajtót, és feléd sem néz...mert ha ez volt a reakció, akkor nyilván nem egyszer-kétszer emkítetted, hanem ha kellett, ha nem, ezzel rágtad a fülét. Ne légy ilyen vén szipirtyó!
2016. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

én se akarok gyereket... megmondtam a páromnak a kapcsolat legelején, hogy soha, és ez a véleményem nem fog változni...ha ő akar, akkor szabad a pálya, mehet amerre akar, én ezt tőle nem várom el, hogy megtagadja magától, de egyenlőre így közel 30 évesen ő sem akar, úgyhogy jól egymásra találtunk....róla se tudom elképzelni, hogy gyereketpelenkázzon... engem is irritálnak a kisgyerekek, mindketten a munkánkra, karrierünkre koncentrálunk, és csak egymásra...rengeteg házasság a gyerek miatt romlik el éppen...

aki szeretne az szeretne, minden tiszteletem az övék... aki nem, az nem...magánügy...senkit nem lehet kötelezni arra, hogy legyen gyereke... óriási felelősség, és egy életre szól...

2016. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy a nő is mindennél jobban szeretne gyereket, csak nem lehet neki. A fiad meg annyira szereti, hogy ennek ellenére vele marad.

Nem biztos, hogy mindent az orrodra kötnek, főleg,ha ennyire erőszakoskodsz, gondolom nem először beszéltél nekik erről, ha már fel sem mered hozni a témát.

2016. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok. Simán nem érzem magam alkalmasnak arra, hogy apa legyek.

Egyébként ha nem akarnak akkor nem akarnak ennyi.

Valszeg csak nem akarnak gyereket mert nem és kész.

De lehet ők sem érzik alkalmasnak magukat rá.

Lehet a nőnek nem lehet gyereke...amit meg valszeg nem fog az orrodra kötni...stb

2016. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
24%
mi is ezt mondtuk, mert nem lehetett... most már van, lombikkal, de ezt se kötöttük senki orrára. Lehet, hogy éppen a fiaddal van gond egészségügyileg, vagy ha a menyeddel, akkor azért nem kötik az orrodra. Szerintem ez áll a nagy sértődés hátterében.
2016. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!