Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akarhat a fiam...

Miért nem akarhat a fiam gyereket?

Figyelt kérdés

Egészen addig(pontosabban 4 éve)amióta megismerte jelenlegi házastársát,semmiféleképpen nem akar gyereket.

Azon az alapon,hogy a "feleségem nem akar,akkor nem akarok én sem."

Egy nő miatt miért változik meg a hozzáállása a dolgokhoz?

Anyagi gondokkal nincs gond,és a hölgynek sincs semmilyen problémája,akkor mi állhat a dologban?

Nem is merem már felhozni a témát,mert amint meghallotta el is ment,és két hétig oda se dugta az orrát.


2016. máj. 31. 17:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
a mai fiatalok kerülnek minden felelőség vállalást
2016. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem a felelősségről szól, ahogyan a mai öregek gondolják. A mai öregek egyébként sem tudnak semmit, amit a fiatalokkal kapcsolatos... Csak, hogy kapcsolódjak ehhez az undorító kijelentéshez.

Az a sajnálatos, hogy még mindig van olyan ember, aki szülőgépeknek nézi a nőket és egy családot a gyerek miatt tart családnak.

Sok ember van, aki nem tartja magát alkalmasnak a gyereknevelésre és az, hogy ezt belátja, sokkal értelmesebb és humánusabb, mint felelőtlenül gyereket vállalni, vagy rossz körülmények között teherbe esni. Ezek az esetek tönkre tehetik mind az anya, mind a gyerek életét.

Nekem egészségügyi okokból nem lehet gyerekem és amikor elmondtam a páromnak, csak annyit mondott, hogy ezt megérti és hogyha egyszer szeretnénk gyereket majd, akkor fogadhatunk örökbe is. Az anyjának meg nem vagyok hajlandó magyarázkodni, mert ez csak a mi dolgunk. Alapvetően butaságnak tartom, hogy mindenkinek gyereket kellene vállalnia és nem is akarnék akkor sem, ha lennének petefészkeim. Rengeteg más területe van az életnek ahol kilehet teljesedni.

Az ilyen maradi felfogás miatt vannak azok az anyukák, akik a világ egyik csodájának tartják magukat, mert szültek és mindennek hozzájuk kellene igazodnia...

2016. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem már az sokatmondó (rólad), hogy a nőt, aki 4 éve a menyed, "hölgynek" hívod...

el sem merem képzelni, milyen volt, amikor "felhoztad a témát".

2016. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ajánlom a mérgező szülők c. könyvet olvasásra.
2016. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!