Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegye rá a barátnőm a...

Hogy vegye rá a barátnőm a szüleit, valamint én is, hogy nálunk aludhasson?

Figyelt kérdés

Elvileg azért nem akarják,merthogy sze***kezni akarunk,pedig ameddig a barátnőm nem akarja,addig én nem fogom ezzel nyaggatni.Szeretnénk együtt aludni,összebújni,együtt ébredni,és már ő is,és én is mondtam,hogy nem fogjuk azt csinálni,de mondta,hogy minden gyerek ezt szokta mondani.

Egyébként én 17 vagyok,a barátnőm pedig 16.


2016. jún. 1. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Mondja meg nekik, hogy ha szexelni akarnátok, azt úgyis megoldanátok. Emlékeztesse őket, hogy nem csak éjszaka, ágyban, párnák közt lehet dugni...
2016. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Minek? Öntudatlanul feküdni egymás mellett, felkelni mindig, ha a másik megmoccan, nem nagy élmény. Együtt ébredni... de bvzis...
2016. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Tények:

- honnan tudják ők, hogy a barátnőd akarja-e vagy nem? Akár mondhatja is nekik,hogy nem, közben pedig az ellenkezője

- tényleg sokan szokták azt mondani, hogy nem akarnak szexelni, és mégis

- ezt még nem lehet előre eldönteni, ki tudja,mi lesz éjszaka

- nem csak ágyban lehet dugni, de leginkább ez alkalmas rá, az együtt alvás a szex melegágya. Egyik szülő sem fog ahhoz asszisztálni,hogy a lányát megdugják (még akkor sem,ha tényleg nincs szex)


Mit lehet tenni? Ha a szó nem segít, majd az idő fog. Minél régebb óta vagytok együtt, annál inkább megbíznak benned és a szándékaidban.

Szerintem 17-18 évesen már simán mehet, a 16 még necces kor ehhez. Mint látod.

Nekem túl sok tapasztalatom nincs ebben, mert még csak egy olyan kapcsolatom volt, ami odáig eljutott,hogy együtt alvás. A lány 17 volt és a fura mód konzervatív szülei minden gond nélkül engedték kb 4 hónap után.

Én is parázok az ilyen helyzetektől.

2016. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért akartok előre rohanni? Az együttalvás a felnőtt párkapcsolat része. Aludjatok együtt szombat délután a kanapén.
2016. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Utolso valaszoloval egyetertek.
2016. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha tényleg ezt akarjátok akkor a barátnődnek el kéne mondani otthon hogy még nem feküdtetek le, és nem is most tervezitek (bár őszintén szólva elég nehezen tudom elképzelni én is hogy egy éjszaka alatt nem történik meg a dolog, hát akkor a lány szülei.. :D )

De egyébként összebújni akármikor tudtok, ahhoz nem feltétlenül szükséges az ottalvás- ez ugyanígy van a szeretkezéssel is. Bár lehet én máshogy gondolkozom, én még 18 évesen se igényeltem hogy a barátommal aludjak, én reggel egyedül érzem jól magam, és ezt túl személyesnek éreztem ahhoz hogy az akkori tiniszerelmem ott feküdjön mellettem, és én is kellemetlenül éreztem volna magam ha náluk ébredek és akkor ott az egész családja- persze idővel változott a hozzáállásom ehhez a dologhoz, de abban az időben így gondoltam.

2016. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Ha ruhástul alszatok akkor OK.:):)

Milyen divatok kezdenek kialakulni, 5 év mulva már a 10 éves lányok és fiuk akarnak együtt aludni.

2016. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Behalok, hogy a gyk-s válaszolók 90%-a nem volt kamasz... ti átugrottátok ezt az időszakot, vagy mi? xD

Mi olyan érthetetlen abban, hogy két tizenéves szereti egymást, és szeretnének együtt, egymást átölelve elaludni, majd együtt, egymás mellett ébredni? Ez a érzés korhatáros, csak 18 év felett vágyhat erre az ember, vagy mi? xD

2016. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
z... :D
2016. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!