Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hiányzik a szülői szeretet,...

Hiányzik a szülői szeretet, engem nem szerettek és nem is tanultam meg szeretni, van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Ahogy egyre idősebb lettem jöttem rá,hogy nem kaptam kb semmi szeretet,apám jóformán mintha nem is lenne,gyerekként vert,feszültség levezetésre jó voltam,anyával csak kötekszik,de vele a mai napig. Anya áldozat típus,nagyrészt jól el vannak,de amikor kötekedik vele akkor jól tud nyelni és tűrni. Anyától kaptam némi szeretet,de azért mert kb csüngtem rajta,mert egyedül tőle nem féltem és rettegtem,hogy elveszítem,de van egy nővérem aki folyton bántott engem lelkileg és enyhén testileg is,és miatta nem mertem anyukámhoz közeledni , mert féltékeny volt arra a kapcsoaltra ami köztünk volt. Hamar elkerültem otthonról tanulás miatt és kb senki nem foglalkozott velem,eleinte naponta hívott anyukám,hogy mizu aztán már csak hetente. Mai napig ha találkozunk is szinte semmit nem szólnak hozzám,nem is ismernek én sem őket.Néha hallom ahogy szekáljam apám anyám és sajog a szívem. Ha belegondolok szerintem engem soha nem öleltek meg és pusziltak meg,apám életében alig szólt hozzám.

Voltak barátaim ,de végülis mindig tönkrement ,mert azt mondták nem érzik,hogy szeretném őket.Vicces ,mert én úgy szerettem mint a virág a napot,és próbálkoztam komolyan mindennel folyton,ebbe is kicsit belebetegedtem.

Na mindegy csak azért bukott elő belőlem ,mert ma is tlaálkoztam a szüleimmel ,de óó mintha két idegen lett volna szekálás,elégedetlenség,kötekedés,hihetetlen nagy fájdalom ez nekem:(


2016. jún. 1. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2016. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor az ember idõsebb lesz,megérti,hogy miért lett olyan felnõtt belõle,amilyen lett.Az élet talán meg fogja neked adni azt,azokat az embereket,akik tiszta szivvel fognak szeretni,és ez a te családod lesz.
2016. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fiatal vagyok, tanulok még egyetemen.

Csak az a baj,hogy épp emiatt nem fogok se családot alapítani se semmi, lány vagyok,ugyanazt a mintát vinném amit láttam,tanultam.

2016. jún. 1. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Megoldást abban látok, hogy felépítem a saját életem a saját családom és helyettük is jó szülő leszek, ha már gyerekkorom egy rakás fos volt.
2016. jún. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!