Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne szerintetek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne szerintetek a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel össze vesztünk, mert füllentett és nem mondta el a problémát. Pedig én csak ennyit kértem tőle, ha van valami beszéljünk róla. Úgy érzem, hogy ezek után nem nagyon tudnék, meg bízni benne. Beszélgetésünk folyamán, azt mondta hogy ezeket nem mondani, kell hanem észre venni. A problémákra gondolt, mondtam hogy minden kapcsolatban, meg kell beszélni, a kommunikáció a legfontosabb. Ez után be jött az anyja, aki mondta nekem hogy ne írjak, munka idő alatt a lányának. Erre nagyon be rágtam, és mondtam hogy ne hogy már ő szabályozzon be engemet. Akkor írok amikor, én akarok és gondolok-rá. Mondtam hogy be is bszna ha maga mondaná meg. Elindultam haza, barátnőm utánam akart jönni. Sírt de az anyja vissza fogta. (Felnőtt nő létére, szabályozgatja.) Ideges lettem erre, és mondtam hogy mit kell vissza fogni? Amire, azt válaszolta hogy menjek ki. Már tiszta ideg voltam, oda mentem kiabáltam, hogy mit képzel magáról. Mondtam neki, hogy akkor nem féltette így, amikor a nevelő apja szexuálisan zaklatta, maga azt hagyta akkor az nem volt fontos. Mondtam hogy legközelebb, ne telefonáljon hozzánk, a lányát és magát sem szeretném a közelembe meg látni. Rendesen be volt, már szrva az anyja, meg sem mert szólalni. Mikkor mentem ki, a barátnőm jött utánam, hatalmas ideg volt bennem. Sírt és próbált hozzám bújni, de én folyamatosan el löktem magamtól. Közben sírtam én is, soha nem szoktam sírni. De nagyon rossz volt, és rosszul eset azért nekem is hogy ennyi idő után, vége a kapcsolatunknak. Utána persze hívott vissza, az anyja és ő hogy menjünk be. Nem mentem, de be olvastam az anyjának, hogy ez volt az utolsó, hogy szabályozgatta még egyszer meg látni nem akarom. Meg ígérte nekem hogy több ilyen nem lesz.


Igen a lányát régen szexuálisan zaklatta, az anyja lovagja. De akkor nem féltette, és most hogy felnőtt a leány most akar az anyja lenni.


Leányzóra pedig vissza térve, nem is értem miért füllent. Szerinte csak fűlentett és nem csalt meg. Véleménye szerint, ez nem akkora úgy. Számomra pedig igen. Nekem az őszinteségnél fontosabb nincs is. Inkább bántson meg. De legalább tudom hogy miben, vagyok a rossz és javítsak.


Több mint két év alatt, nagyrészt 99%-ba én mondtam neki, hogy üljünk le és beszéljünk. Ahol elmondtam minden problémámat, ezt elvárom tőle is... Erről már szóltam neki, de mint írtam fent. Azt mondta, hogy ezt nekem kéne észre vennem rajta. Egyszóval vár a sült galambra.


Tudja hogy betegesen ragaszkodik hozzám, akkor miért csinálja ezeket? Én el mondtam a szemébe, hogy én úgy érzem neki, nem fontos a kapcsolatunk neki, csak az a lényeg hogy valaki legyen vele. Pedig szeret nagyon! Nem is értem, mire jók ezek előbb utóbb úgy is kiderülnek.


Elegem van hogy fontónosan szabályozgassa. (Nem úgy hogy nem, jöhet át hozzánk vagy valami.) De egyszerűen nem mehet, akkor sétálni amikor akar. Most is kint, beszélgetünk de addig be nem ment...


Nem akartam így viselkedni, de már az idegtől nem tudtam normálisan gondolkozni.

Azt is kicsit gáznak, tartom hogy sírtam... Soha nem látott még sírni, nem sírtam ennyire még talán soha...


Mellesleg nem csak a bizalom véget, de ha már nem egyszer meg kértem, és még is így áll a kapcsolatunkhoz akkor szerintem, semmi értelme nincsen folytatni.


Nagyon ragaszkodik hozzám, azt mondtam neki, addig nem találkozunk még el nem múlnak, az érzelmek. Utána lehet szó, barátságról. Más különben zaklatnák a családomat.


Igen egyszer már volt, ilyen hogy szét mentünk, egy időre. De folyton a nyakamra jártak, nem hagyták békén a családomat. A rendőség sem tett semmit sem. Adtam még egy esélyt, a kapcsolatnak. Nem kényszerből, még szeretem akkor is. Most is szeretem, de így nem látok sok reményt a dolgokban. Ettől függetlenül ha ő ilyen, és kicsit butus az még nem azt jelenti, hogy mindent el lehet nézni.



2016. jan. 22. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Hm.

Egyszer már szétmentetek, visszakönyörögte magát,bármilyen fájó is,ne engedj többet a nyomásnak, ennek annyi.

A viselkedése, a szeretethiánya,a beteges ragaszkodása hozzád,vissza vezethető a gyerekkorára,nem lehetett könnyű olyan anya mellett felnőni, aki hagyta szexuálisan bántalmazni.

Az anyja nagy hatással van rá,hát persze... mint a gyerekbántalmazottaknál általában, a lány nyilván megrekedt érzelmileg egy gyerek szintjén,könnyen irányítható, manipulálható.

Valószínűleg az őszinteségének hiánya félelemből fakadhat, hogy nem mer egyenes lenni veled, nehogy elveszítsen,hiába mondod neki az ellenkezőjét, xar ügy.

Apakomplexus,nimfománia,esetleges szexuális aberráltság,mind játszhat.

Ennyiből nehéz megmondani.

Még egy jótanács!

Ha valami csoda folytán adnál a csajnak még egy esélyt, távolítsd el az anyja közeléből,ez nagyon fontos!

Különben semmi esélyetek normális kapcsolatra.

2016. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Apa komplexus és ninfománia nincs. Ennyi idő után, is nagyon nehezen nyílt meg nekem szexuálisan. Fiatalabb férfiakat szereti. Még is sincs teljes mértékbe, szexuálisan kiteljesülve.


Anno azért is hagyta magát, a nevelő apjának hogy ne legyen veszekedés. Az igazi apját, sem látogassa nem nagyon beszélnek. Teljesen tanácstalan vagyok. A szívem szerint, maradnék vele. De az eszem szerint, pedig fordítva lenne.

2016. jan. 23. 00:05
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Mennyi idős vagy,és mennyi a lány?

Hány évesen történt a bántalmazása?


A bántalmazás miatt nem csak nimfománia, hanem az ellenkezője is előfordulhat.

Anyja verte, bántalmazta a lányt korábban?

Mi volt a füllentése,és ami miatt összevesztetek?

2016. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem hagyom,hogy tönkre menjen egy kapcsolat,a teljessen mas lany,o szeret es ez miatt egy kapcsolat nem fogg tonkre menni,es te se mondj,semmit,ne hazusj,mert ha valakit atversz,az a hazugsag,szerintem akkor nem is en vagyok a butus hanem te,ha azt mondod a lanynak hogy ne talakozzatok x ideig hitegeted,hogy legyetek baratok,es kozbe becsapod,na ez a hazugsag
2016. jan. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert csak azert mondid,neki,hogy ne keressen,ez a becsapas,mert ha valaki azert keres ,mert szeret,az nem zaklatas
2016. jan. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Es soha sem nezzel el semmit sem,mert egy en mas lany vagyok ,jo kislany,en vagyok az aki mindent elnezz,te megüthetsz egy not,te lefekudhetsz veluk,es en mint egy artatlan,meg az a rossz aki nem csinal semmit.De ha valakire feltekeny vagy de nem tudom mire ,mert fiu barataim sincsenek es csak az egod veget lepsz bele az intim szferaba,hog kivancsi vagy netalan talan hogy beszelgetek e egy ferfival,de igen is probalok jo no lenni de igy hogyan,ha semmi onbizalmam nincs,te sem szeretsz ,nem tudsz elfogadni,akkor mert hazutad azt,ezeket ,mert volt hazugsak ez a ket ev?
2016. jan. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kozbe beszel mas lanyokkal is,de a lany nem beszel fiukkal,mellette es csak a kifogasokat keresi,plo szeret lanyokkal beszelni,folyton azt mondja,hogyan higgyem el hogy telkeg szeret igy?vagyis hogy telleg engem szeret ,kulsoleg is jonak tart,most hiaba mondja valaki,hogy szeretlek ha nem ugy viselkedik,es nem azert szeretek mert ilyen no vagyok ,hogy pl melletem meg lehet tenni valamit,mert mert nem kehet engem elfogadni,
2016. jan. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De olyan nincs,ha szeretunk valakit esszre veszuk ,hogy valami vaj van,nem mondja a kisgyerek is baj van,ha szeretunk valakit ,mert csak konyebb kimondani,hogy szeretlek.Szerinted azt a lanynak kell mondani,bocsi beszelhetunk,valami nyomja a kislelkem,tudod mi hogy van mas csaj is ,telleg ezt is pl,ul a fiunak kene,hogy eszre vegye,hogy valamit csinalt,meg beszelgetes masokkal,igy szerinted mibol lehet kovetkeztetni,hogy te ot szereted,anbak aki,nem azert mert kenyelmes a helyzet,hogy megbocsajtok mindent,egy kicsit sem fonris,masik lelkivilaga?Nem hagyom,hogy tonkre menjen ez miatt,egy kapcsolat,megeszkuszom nő letemre,hogy ezek utan,ami volt.Addig bem nyukszom az igazamert.En is itt vagyok,nekem is szuksegem van a szeretetre,fiatal no vagyok,
2016. jan. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugy se ismernek engem,meg minket nemismernek,ha ide kiirod
2016. jan. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megkellene oldani,nem ide kiirni
2016. jan. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!