Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy megértsék,...

Mit csináljak, hogy megértsék, a műtéttől én ugyanaz leszek a külsőmtől függetlenül?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Sosem volt nagy mellem, így elhatároztattam, hogy plasztikáztatom. Nem vagyok az, aki mindent átszabatna magán és mostantól félévente plasztikai sebészhez járnék. De ez mindig zavart.

Elmondtam otthon (egyetemista vagyok, Pesten élek) és a szüleim kiborultak. Szerintük az utóbbi két évben teljesen megváltoztam, rám sem ismernek már és azt hitték, hogy tovább nem akarok változni. Meg hogy így is szép vagyok, stbstb.

Igen, rengeteget változtam.

80 kg-ról 53 lettem, így az egész ruhatáramat kidobtam, sokkal csinosabban és nőiesebben öltözködöm.

A hajamat is levágattam, befestettem.

Műszempillám van már másfél éve.

A körmeimen is gél lakk van.

Szemüveget sem hordok, inkább kontaktlencsézek.


Szóval aki most megnézné a 15-16 éves kori képeimet, valószínűleg rám sem ismerne. Csúnya voltam és még én magam is undorodok az akkori önmagamtól.

Anyáék mégis úgy viselkednek, mintha a mostani énemmel lenne probléma. Nem értik, hogy én így sokkal boldogabb vagyok, nincsenek komplexusaim és az önbizalmam is megnőtt.


2016. jún. 2. 09:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%

Teljesen megváltoztál és ez a változást még most is zajlik, nem vagy ugyanaz aki voltál és nem leszel az aki most vagy, mert még változol!

Sem belül, sem kívül nem vagy és leszel ugyanaz!

Inkább neked kellene megértened, hogy teljesen megváltoztál kívül belül, csak olvasd el amit leírtál, hisz most írtad!


23F

2016. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 acelsziv ***** válasza:
30%

"Nem vagyok az, aki mindent átszabatna magán és mostantól félévente plasztikai sebészhez járnék."

Pedig abba az irányba haladsz. Először cici, aztán fenék, aztán ajak aztán... Mert mindig lesz valami. Neked inkább az önbizalmadat kellene megnövelned.

2016. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem haladok abba az irányba. A melleim sosem tetszettek, nem 2 hete jött az ötlet nagy unalmamban.

Ismerem magam, feleslegesen nem feküdnék kés alá.

2016. jún. 2. 09:37
 4/33 anonim ***** válasza:
45%

"nincsenek komplexusaim, és az önbizalmam is megnőtt"

Akkor miért plasztikáztatol? 20 éves vagy.

Műszempilla géllakk, hajfestés.. Aztmondom oké, erről le lehet állni. De édesem, a műmellek megmaradnak. Ha ennyit változtál, szerinted pozitív irányba, akkor mire a további önbizalomnövelés?

Nem lesz ennek jó vége, még most gondold át.

Mellékesen.. Szabad tudni milyen méretű melltartót hordasz?

2016. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Az jó, hogy fogytál, és odafigyelsz a külsődre. Azzal azért alapból nincs gond. De a mellplastika nem egyszeri alkalom: a berakott műcuccot rendszeresen cserélni kell. És lehetnek egészségügyi kockázatai is. Ezt érdemesebb még egyszer átgondolni. Amúgy sportolsz?
2016. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

75A, de régen is nagyon maximum B volt.

C-s ciciket szeretnék.


Igen, sportolok. Futok, jógázok, pole dancere járok és pilatesezek.

2016. jún. 2. 09:58
 7/33 anonim ***** válasza:
43%

A szüleit helyében én is aggódnék, mert komoly bajok vanna veled. Gyakorlatilag mindent megváltoztatsz magadon, és azért ha 53 kg vagy, akkor a C-s mellek elég aránytalannak fognak tünni.


A helyedben inkább egy jó pszichológust keresnék, aki segít elfogadni saját magad és az önbizalmadat erösíteni

2016. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy nem leszel ugyanaz a külsődtől függetlenül. Gondolj bele, még bele sem vágtál a műtétbe, de már most megváltoztál.

Önmagában az nem ördögtől való dolog, hogy stílust váltasz, de az implantátum beültetése nem a stílusváltás része. Az már egy további lépcsőfok.

Az egészséges önbizalmat az a férfi fogja neked adni, akit hidegen hagy a médiaipar által diktált mérettrend. Persze berakathatod magadnak az implantátumokat (ismerősömet 4x kellett műteni, mert az első 3 alkalommal problémák adódtak), és kiteheted a vadidegeneknek a kirakatba hogy összeszedd a napi "szeretet"morzsáidat, amitől jobban fogod érezni magad. De abba majd gondolj bele, hogy valójában nem téged fognak elismerni, hanem a plasztikus kézügyességét.

2016. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
41%
Magyarul ribis kinézetet akarsz, mert azt hiszed ez jön be a férfiaknak. Hát nagyon nem. Én még ki is szoktam röhögni az ilyet, de ha közröhej tárgya akarsz lenni, a te döntésed.
2016. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%

Semmi gond a mellplasztikával, tényleg sokat javít az önbizalmon, sok nő visel implantátumokat. Az itt lévő válaszadók többsége nyilván szűklátókörű, és egyből a szétplasztikázott nőkkel azonosítják, pedig lehet ízléses melleket is csináltatni.

A te életed, te tudod mi tenne boldoggá. Ha zavar a mostani mellméreted, csináltasd meg. Ne hallgass másokra, te fogod viselni. Arra viszont figyelj, hogy ne kérj aránytalanul nagyot, a súlyodhoz szerintem a C a maximum.

Megérteni nem fogják, az emberek nagyon makacsok tudnak lenni, csak az ő véleményük szent.

2016. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!