Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is ugyanaz az kettő?

Szerintetek is ugyanaz az kettő?

Figyelt kérdés
Anyukám cigizik, minden nap vesz egy dobozzal, nem is a legolcsóbból. Mindig mondja, ha majd drágul akkor leteszi, azóta már sokat drágult, de nem is próbálkozik a leszokással. Mindig mondom neki, hogy ne cigizzen, mert egészségtelen meg drága erre ő azzal jön, hogy én is veszek magamnak újságot. Igen, veszek, ami kéthavonta jelenik meg és 790 Ft. Mindig ezt hozza fel ellenpéldának. Szerintetek ugyanaz a kettő?

2015. febr. 17. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Csak akkor, ha elszivod az ujsagot.
2015. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem szívom el és ráadásul ez nem is olyan újság amit egyszer elolvasol aztán kidobsz.
2015. febr. 17. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Anyukád sem az eszéért szeretik :D
2015. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
A két dolognak marhára nincs köze egymáshoz. :D
2015. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha megállapítják, hogy az újságolvasás rákot okoz, akkor nem lesz több szavam a cigihez.
2015. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában van vele, hogy nem ugyanaz a kettő. Ezzel csak takarózik. Még mindig jobb, mint a "kuss, az anyád vagyok és én adok neked pénzt, nincs elszámolni valóm"-hozzáállás.
2015. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Nem, nem ugyanaz a kettő.

Mondd meg anyukádnak, hogy nagyon szereted őt, és aggódsz hogy valami baja eshet a cigitől. Hagyd el a cigi árának említését szerintem, és ha annyira nagyon zavarja, és ez kell neki a leszokáshoz, ne vedd meg azt az újságot; vagy bármi mást, amibe beleköthet.

Remélem sikerülni fog majd valamilyen eredményt kihozni belőle.

2015. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Az a helyzet kedves dohányosok, hogy ha valaki a lelketekre beszél, ti minden hülye érvet kitaláltok, hogy ezért jó meg azért. Ezekkel az üres magyarázatokkal csak a magatok lelkét nyugtatjátok. Én 1000000 szor rágyújthattam volna, olyan pocsék az életem, de még sosem volt a számban csak azért, hogy "megnyugodjak". Van száz más tevékenység, ami nyugtató, csak ti nem akarjátok megtalálni. Kérdező, ha zavar, hogy anyukád cigizik, nem vagy kénytelen végignézni, az ő egészsége, sajnos azt csinál vele amit akar, te hiába fogsz beszélni neki, egy "halandó nemdohányos" kedvéért nem fogja letenni. Én is hiába beszéltem sokáig anyámnak. Az adósságban úszik, de cigire mindig van pénze. Egyszer kiszámoltam, ha minden nap dohányzol, az havonta kb 30 000Ft, szorozva 12 hónappal, azt szorozva 10 évvel az 3. 600.000 Ft... és akkor ők még a napi cirka egy dobozosok. És hol vannak akik kettővel, hárommal is elszívnak??
2015. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra költi a pénzét, amit megkeresett amire akarja szerintem. Az én anyám is cigizik, mondtuk neki h káros, de nem tudja/akarja letenni. Attól ha naponta b@##sztatva van még idegesebb lesz. Persze az más mikor kajara nem jut de akk is szívja vki, de szíve joga amíg nem a gyerektől veszi el a kosztpénzt. Huu de le leszek pontozva. :-D
2015. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kajából egyébként a legolcsóbbakat veszi, merthogy pl az Univer mustár drága, helyette veszi a legolcsóbb Lidl-ös szart ami ehetetlen. Ha kajába teszed még akkor is kiérződik az undorító utóíze. De a cigi nem drága neki...
2015. febr. 17. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!