Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez a hozzáállás...

Normális ez a hozzáállás apukám részéről?

Figyelt kérdés

2 nappal idegösszeropanàst kaptam. Hirtelen fogytam is. Gyengének érzem magam. Kiidegeltek a munkahelyemen. Fel is mondtam. Párommal élek együtt. Ma felhívott apukám hogy vagyok. Mondtam neki nem jól még. Erre ő: hát én se kislányom, nekem is fáj a lábam elmentél már munkát keresni? Találtál?

Köpni nyelni nem tudtam. Nem gondoltam volna hogy ennyire tapintatlan.


2016. jún. 2. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen, normális. Férfi emberek szeretteikkel jellemzően inkább nyersebben őszinték, semmint kímélően tapintatosak.
2016. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Férfi... Ha megmutatod neki a leletet, akkor talán elfogadja hogy beteg vagy. Addig marad a praktikus dolgoknál, mint munka :-(
2016. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
35%

ez már csak így megy.

voltál már állásinterjún?

2016. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Ó, ez még semmi.


A saját anyám, aki 30 éve otthon ül mentális betegséggel, és mostanra le is százalékoltatta vele magát, ugyanezt csinálta velem.

Örököltem tőle azt a szart, hiába próbáltam 20 munkahelyet is, egy sem maradt meg.

Hál' Istennek a férjem úgyis szeret dicsekedni vele, hogy el tud tartani - bár én nem igazán örülök neki -, így nincs gond belőle, maradok háztartásbeli.

Nagyjából mindenki megértette a dolgot a környezetemben, a saját családomon kívül.

Anyám hónapokon keresztül minden nap elmondta, hogy nincs is semmi bajom, és állandóan küldözgette az állásajánlatokat.

Akkor maradt csendben, amikor egyszer meguntam, és visszaküldtem neki a zárójelentéseimet.


N foglalkozz apáddal. Hogy normális-e, azt ugyan nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy nem fogja abbahagyni.

kitartást, és jobbulást neked!

2016. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

ja, persze azóta is a saját családom nevez kitartottnak.

Még az anyósom is megértette, hogy nem én szeretnék itthon ülni, ők nem.

2016. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
nekem volt nagyon szar állásom ahol megaláztak és folyton stresszeltem, felmondtam és utána egyből kerestem munkát(mellesleg nő vagyok).Az új munkahelyen is volt kolléga aki szemét húzásokat csinált velem,de szépen leteremtettem és ugyanúgy bejártam. Apukád is olyan lelkületű lehet mint én vagyis ha ledob a ló állj fel és ülj rá újra.
2016. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
ja és annyi problémám van fizikálisan hogy igazán nem vagyok munkára való mégis dolgozom, hogy a fenébe tudtad azt elintézni, hogy ennyi helyről kirúgjanak? Még a hasnyálmirigy nélküli ismerősöm is talált munkát, pedig ő egy csontkollekció és lelkileg sem ép szegény.
2016. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Apukád hozzáállása teljesen rendben van.

Az én agyamat naponta többször felb.asszák, olyankor elküldön őket a zsiráf román k.urva anyjukba, elszívok egy cigit (de már leszokóban vagyok!), oszt már jobb is.

2016. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

67%-os, te fizikai problémáról beszélsz, én mentális betegségről. Nem ugyanaz.

Nem érzem, hogy le kéne állnom veled vitázni.

Örülök a kitartásodnak, így tovább :)

2016. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

hogy gondolod kislány ki fog eltartani

tipikus mai szerencsétlen

2016. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!