Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek ki a fontosabb? A...

Nektek ki a fontosabb? A gyereketek vagy a szerelmetek/férjetek/feleségetek?

Figyelt kérdés
Ha valami miatt választanotok kellene a párotok és a gyereketek között, kettejük közül kit választanátok? Miért?

2016. jún. 5. 15:30
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
56%
És igenis,a gyerekem fontosabb,mint egy alkoholista.
2016. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
41%
A párom. Mert Ő az, aki 100%-ban az én tudatos választásom és vállalásom.
2016. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok én hattyú, hogy párom legyen. A gyerekem, egyértelmű. Annyi pasi van a Világon, időm sincs az összessel együtt lenni.
2016. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
38%
#23, még mindig őszintén sajnálom azokat a férfiakat, akiknek csak ilyen nő jut... nekem eresztene el ilyen szöveget egy nő, egyből neki is láthatna csomagolni...
2016. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
34%
Na hát ez az, utolsó... sok normális nő és férfi van - akinek minden családtag egyformán fontos - rejtély, hogy egy férfit mi tart egy ilyen nő mellett... persze lehet, hogy dobták, és épp savanyú neki a szőlő...:)
2016. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
58%

#21 "Lady Lavender nevű felhasználó válasza:

...Párom lehet még,ha akarom,fiam,amilyen ő,soha. Igazi "anyatigris vagyok,ha ez nem is szimpatikus." - most őszintén, egy ilyen hozzáállású nő mellett mi más lehetősége lett volna szerencsétlen párának, mint az alkoholba menekülés?

2016. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
53%

A gyerekeim.

Egy pár, partner pótolható.

A gyerekeim nélkül megorulnek.

2016. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
52%
# 26, mondjuk olyannak kell gyereket csinálni, akit kiismersz. Nem fél év ismeretség után vállalnak gyereket az emberek. Illetve el lehet válni. Az alkohol lenne a megoldás?
2016. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
41%

#28, tökéletesen igaz, egyetértek. Viszont tudod, sajnos megvan az a nő is, aki a pozitív terhességi tesztig NŐ, és csak utána, mindenféle bejósolható jel nélkül lesz belőle az említett nőnemű csíkos bestia. És ezzel ugye a férfi egy meglehetősen józan kilátások nélküli helyzetbe kerül... (ezt legfeljebb akkor lehet kivédeni, ha eleve gyerekes nőkben hajt az ember, azok már valszeg nem fognak megváltozni egy újabb szüléstől)

Különben a kedvenc DUMÁM úgy hangzik, hogy "Én - természetesen - sosem emelnék kezet nőre... de az anyatigris az ugye nem nő, hanem tigris:)" - ez nyilván duma, mert az ember senkivel szemben se fizikai agresszióval intézi a dolgait, de egy biztos, egy párkapcsolatban egy férfinak idejekorán (szóval korán) egyértelművé kell tennie, hogy nem vevő az anyatigris-viselkedésre.

2016. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
84%
29, akkor én vagyok annyira önző, hogy ha már egy olyan nőnek csináltam gyereket, aki utána megőrül, akkor nem az bszom el még jobban az életem, hanem elválok és keresek egy másikat? (nő vagyok, de fordított helyzetben így tennék) A gyereknek is jobb egy megosztott felügyelet egy rendes mostohaanyával, mint egy alkesz apa. De hát kinek mi. Mellesleg nem változik meg minden nő a szülés után, anyum nem változott, a barátnőm sem. Nekem nincs gyerekem.
2016. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!