Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek ki a fontosabb? A...

Nektek ki a fontosabb? A gyereketek vagy a szerelmetek/férjetek/feleségetek?

Figyelt kérdés
Ha valami miatt választanotok kellene a párotok és a gyereketek között, kettejük közül kit választanátok? Miért?

2016. jún. 5. 15:30
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
38%
#30, természetes, hogy nem minden nőből lesz anyatigris - szerencsére. Azt viszont kihagytad a számításból, hogy egy ilyen nő sokszor a férfi válási szándékát is a babukája elleni merényletnek fogja fel mindaddig, amíg mondjuk GYES-en van... és átmegy főgonoszba a férfival szemben. Tehát ha mondjuk fél év szenvedés után lelép a férfi, az minden lesz, csak békés, rendezett válás nem.
2016. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon ritkán szép a válás, de akkor is inkább egy fél éves válás, mint egy rossz élet, nem? Jó ügyvéd és elintéz mindent. Ha ilyen fordulatot venne a feleségem, tuti, hogy egy Playmate-szerű nővel jelennék meg a tárgyalásokon.
2016. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
52%
#32, ez jogos:) Mondjuk őszintén szólva fel nem foghatom csökött agyammal, hogy egy férfit - ha csak nem kapcsolat-függő, vagy nincs rajta is a kapuzárási pánik, és nincs megőrülve egy gyerekért - mi hoz össze egy olyan nővel, mi tart egy olyan nő mellett, akinek egyértelműen fontosabb a tőle származó gyerek, mint ő maga... én biztosan nem akarnék semmit egy olyan nőtől, aki a "férjnek és apának való"-t látja bennem, nem a férfit, akinek csak arra a célra kellek, hogy összehozzam vele a rögvest nálam fontosabbá váló babucit... ez az omega-hímek önbecsapása, hogy miután a nő életében megvolt néhány alfa-rosszfiúval a haverokbulifanta (amíg ők magoltak meg karrierépítettek jobb híján, mert ugye a jóra senkinek se kellettek) utána ők is "végre kapcsolathoz jutnak" (valljuk be, pechükre, bár ez egy ideig nem esik le) hogy "férjnek és apának valóként" megkapják a nőből a negatív, a kötelesség-felelősség-elvárás-szívás oldalt... (még rosszabb esetben úgy, hogy előtte már egy alfa gondoskodott arról is, hogy csak X-edik lehessen a kapcsolatban, mint "nevelőapuka, akinek nyilván a sajátjaként kell szeretnie" anyucika babukáját...
2016. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
43%
a ferjemet valasztanam. a gyerekemet szeretem de a ferjemet onmagamnal is jobban szeretem, o a legfontosabb leny szamomra az eletben.
2016. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
24%
Remélem ezért a pokolba kerülsz utolsó!
2016. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudnék választani, mert egyikük nélkül se tudnék élni. A férjemet is másként szeretem és a fiamat is, lehetetlen lenne dönteni. Ha választás elé kerülnék, akkor inkább meghalnék, minthogy választanom kelljen közülük.
2016. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
48%
Aki ezen gondolkodik, az már régen szomorú!!!! Egyértelmű, hogy a gyerekemet választanám!!!!
2016. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
6%
Ha kisfiam lenne, akkor őt választanám. Ha kislányom, akkor a férjemet.
2016. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, ez durva. Szóval a lányod kevesebbet érne a szemedben mint a fiad?
2016. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
56%
#38. Aha, ha valaki lánynak születik, az mehet a bús p!csába. Az ilyen undorító emberektől vagyok rosszul.
2016. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!