Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnek segiteni neki?

Hogyan tudnek segiteni neki?

Figyelt kérdés

Már kezd nagyon zavarni, hogy minden rossz felé halad, és nem szeretném ha minden teljesen tönkremenne.


Fél éve költöztünk ide Romániából és azóta kezdett minden megváltozni. Apa teljesen kifordult magából, folyamatosan veszekszik anyával mindenen és anya mindig teljesen kivan miatta, és mindig mindenkinek csak panaszkodik, hogy mennyire rossz, de lépni még mindig nem lépett. Ha pedig megvédem, akkor apa megütött és ez már nem az első volt.

Szóval komolyan mondom nem volt ilyen előtte.. Nagyon bánt ahogy anyával és velem beszél. Volt, hogy nekem is mondta, hogy ha továbbra is anya mellett állok akkor húzhatok vissza Romániába, mert nem miattam költöztünk ide.

Kezd elegem lenni ebből a mindennapos cirkuszból, és bár barátnőmhez tudnék menni, de rossz nézni/hallgatni ezt az egészet, főleg úgy hogy nem tudjuk, hogy mi változott ilyen hirtelen.


16 éves fiú vagyok amúgy.


2016. jún. 6. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Maximum annyit tudtok csimalni, ha hajlando erre apud, hogy leultok szepen es megkerdezitek van e valamk baj amiert ennyire agresszivva valt, megprobaljatok megbeszelni amik felmerulnek. Ennel tobbet sajnos nem tehetsz. En is ilyen helyzetben voltam apumnal azzal a kulombseggel hogy o rajtam vezette le a duhet. Meg is lezt az eredmenye: ido elott osszevesztunk es el kellett ot hagynom.

Akinek ilyen a szuleje az vagy elviseli vagy nem.

2016. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Költözzetek el tőle, akkor talán észhez tér.
2016. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!