Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy lesz egy tetoválásom? Esetleg személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
Két hét múlva nagykorú leszek és szeretném magam meglepni. A szüleim azonban nagyon maradiak, és nemcsak a tetoválásokat utálják, hanem azokat is, akik viselik. Szeretném nekik lassan adagolni, van valami ötletetek?

2016. jún. 6. 21:27
1 2 3
 1/21 Macsitappancs ***** válasza:
25%
Van jelentese, vagy csak jol nez ki a tetko?
2016. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Lány vagy az írásodból kinézve. Szóval mi célból akarsz tetkót, és miért? Pl. életed egy szép pontjának emlékét akarnád magadra varratni, esetleg derekadra a szokásosat? :D Ezt leírhatnád és akkor segíthetünk valami magyarázatot kitalálni. Hogy miért akarod igazán és akkor talán elfogadják.
2016. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Van egy jó tanácsom:ne csináld mert 1 lehet elrontják 2 megbánhatod
2016. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjuk már ezt a van jelentése témát, az enyémnek semmi jelentése, a kiegészítésnek se lesz.


Visont jól gondold meg kihez mész ill csak takarható helyre varrass most még!

2016. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Büszke lehetsz magadra :D Biztos atomfizikus vagy. Vagy netán Mesterséges intelligencia kutató? Vezető orvos? :D Ja hogy nem? Leggázabb ha valaki jelentés nélküli tetkót rakat magára.
2016. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Na jó sry a személyeskedésem miatt, semmi kedvem itt vitázni, meg értelmetlen is lenne. My mistake.
2016. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#5 kösz, büszke vagyik magamra, mellesleg senior mérnök vagyok ;)...és teljesen egyedi a tetoválásom, csak nincs mögöttes jelentése, elég, hogy szép ;)
2016. jún. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nalatok hogy mukodik, de nekem sem engedtek a tetovalast anno - marmint nem voltak hajlandoak a nevuket adni hozza -, aztan 18 evesen megcsinaltattam. Apukam csovalta a fejet, hogy milyen hulye vagyok, de igazabol nem valtoztatott a kapcsolatunkon, az sem, hogy azota ujra atuttettem, mert kisse kifakult az evek soran. :D


Szoval, nem ismerjuk a szuleidet, nalunk igy volt.


23N

2016. jún. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

Azért utálják az ilyesmit, mert mikor ők fiatalok voltak, csak a börtönviseltek hordtak tetoválást.

Bevallom, én sem vagyok tetoválás párti, de ez a te döntésed. Egyébként meg nem tilthatják meg, csak a tanácsukat adhatják.

Én azért nem csináltatnék soha magamra tetoválást, mert ez divat. A divat folyamatosan változik, a kész tetkó meg nem igazán.

A ROZI felirat az alkaron ultra menő volt a 60-as években, ma meg gáz a nagypapin. Ez a mai fiatalok is meg fognak öregedni egyszer.

2016. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass azokra a válaszolókra, akik rögtön ennyiből következtetnek a nemedre, intelligenciaszintedre, és további ide egyáltalán nem kapcsolódó dolgokra. :D Én is így voltam, amikor 18 lettem. Én azt csináltam, hogy már évek óta mondogattam, hogy majd egyszer csináltatok (persze felnőtt koromban), aztán szépen egyre "közelebb hoztam", meséltem a mintáról, stb., szóval minél többször igyekeztem szóbahozni, hogy anyukám megenyhüljön (ő az, aki szigorú nálunk). Ma már 2 tetkóm is van, úton van a 3., és bár még mindig nem tetszik neki, megértette és elfogadta. Szóval szerintem próbáld meg időnként felhozni a témát, hogy megszokja a gondolatot.
2016. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!