Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám utál dolgozni és állandó...

Anyám utál dolgozni és állandóan panaszkodik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utál minden munkát és most is csak segédtakarítónak volt hajlandó elmenni és panaszkodik,hogy így is egésznap "robotolnia" kell. Amikor hazajön nem csinál mást mint mondja a magáét. Ugyamez volt az előző munkahelyénél is. Minden munkához úgy áll,hogy majd mindenki ott lesz mellette és majd segít neki állandóan. Meg örökké megfeleléskényszere van azt hiszi mindent rosszul csinál majd aztán azt lesi ki mit mond meg gondol róla. Úgy vagyok már vele hogy csináljon amit akar mert már nem lehet bírni ezt a gondolkodásmódját. Egy biztos én jövőre költözöm külföldre de szerintem arra számít hogy én tartom majd el. Hogy közölem vele,hogy majd fenntartod saját magad ? Mert nekem is épp annyi lesz enmxiből kijövök amit meg félrerakok azt magamra szeretném mert nekem is vannak terveim....


23/f


2016. jún. 9. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sok mindent nem tudsz vele sajnos kezdeni, vannak olyan emberek, akiknek az elnoki szek is kenyelmetlen lenne, szoval megvaltozni nem hiszem, hogy megfog. ezt szerintem azonban ne kozold vele, hogy eltartani nem fogod, eleg pimaszul hangzik, ugy is, ha jogos. leulhetsz vele beszelgetni, de nem direkt errol, hanem csak ugy, es valahogy arra terelni a temat. esetleg segithetsz neki keresni egy jobb allast, hatha ott jobban magara talalna.
2016. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Simán. Megmondod és kësz. Nem haragudhat.


De azért arra gondolj, hogy ő nevelt fel, idáig ő tartott el.


Ne hagyd egyedül megöregedni!


Attól, hogy elköltözöl ës a céljaidat valósítod meg, mindig törődj vel! ;)

2016. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!