Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért panaszkodik állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodik állandóan a férjem?

Figyelt kérdés

A férjem állandóan panaszkodik a munkája miatt. Reggel úgy megy, hogy "borzasztó napja lesz", úgy jön haza, hogy alig él, olyan fáradt és persze "pocsék napja volt". A szabadnapokon is csak a munkája miatt sajnáltatja magát és ez így megy minden egyes nap.

Amikor munkanélküli volt akkor ugyanez volt az álláskereséssel és a régi munkahelyével is. Én úgy érzem, már nem bírom tovább.

Megkapja álmai munkáját, majd 2-3 nap elteltével "jajj, de borzasztó" lesz. Ha nem sajnálom eléggé, akkor még kegyetlen is vagyok.


Hogy a francba térítsem észhez? Így nem lehet élni!


2015. júl. 14. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán depressziós, vagy csak sokkal több elismerésre vágyik, amit ezzel a panaszkodással próbál tőled kicsikarni. Próbáld ki, hogy kicsit körberajongod, bíztatgatod, megadsz neki annyi elismerést, amennyi tőled tellik, ha ez sem segít és marad a panaszkodás, akkor meg jó lenne megbeszélni vele, hogy akkor váltson munkát, ha ennyire nem bírja.
2015. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eddig nem vetted eszre hogy panaszkodik? Ugyertem mielott a ferjed lett? Minden mindig rozsas volt neki csak amiota dolgozik/munkat keres azota sir a szaja?


Mert ha eddig is panaszkodott, akkor most mi valtozott hogy elkezdett zavarni?

Ha eddig az egvilagon semmi nem zavarta, most meg a munkaja vagy a munka nem lete igy kikesziti, akkor egy alapos beszelgetes raferne a fejere.


Felnott ember, oldja meg, kezelje a problemait. Amugy hacsak nem utcasepro vagy kukas auto kezelo vagy nemtom milyen genya melok vannak ahol az ember minimalberert gurizik es meg parasztok is vele a kollegai akkor nem tudom mit ugral. Oruljon, hogy van munkaja es kap fizetest.


Amugy hany evesek vagytok?

2015. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Mond neki, hogy hagyja már abba... uncsi, meg attól, hogy úgy indul reggel, hogy borzasztó napja lesz - ugyanúgy végig kell csinálnia.
2015. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy baromi szar, ha az ember utálja a munkáját. Mindegyiknél ezt csinálta vagy most ennél csak? Az én férjem is utálja a munkáját, amit éppen most csinál, de mivel tudom, hogy ez komoly, meg szoktam hallgatni a panaszkodását és igyekszik másikat keresni, csak ugye nem túl egyszerű. Nem tudna váltani, ha csak ez a munkája ilyen szar?
2015. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elméletileg ilyen munkáról álmodott... Nem úgy tűnik. Egyébként biztos jól csinálja, mert 4 hónap után előléptették, ami kisebb csoda.


Nem, nem volt mindig ilyen. Csak azóta lett ilyen, mióta anyósomék közelebb jöttek albérletbe és napi szinten beszélnek. Már feltűnt, hogy anyósomék is állandóan panaszkodnak, de nem gondoltam, hogy ez fertőző.

2015. júl. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!