Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20+ éves barátnőm szájrapusziv...

20+ éves barátnőm szájrapuszival köszön az Anyjának és az Apjának is. Csak szerintem fura?

Figyelt kérdés
Eddig még valahogy pont nem láttam ezt, most a szemem előtt történt (pedig elég régóta együtt vagyunk). Eléggé kiakadt amikor felhoztam, azt mondta kisgyerekkorától így köszönnek, nem fog ezen változtatni, meg hogy vidéken sokan csinálják így (kis faluból származik, de Budapesten dolgozunk). Nekem viszont elég kellemetlen a dolog, el nem tudom képzelni milyen lenne mondjuk ez a jelenet egy közös családi eseményen. Kíváncsi vagyok mások véleményére, normális ez? Én Bp-n nőttem fel, és teljesn megrökönyödtem ezen, vidéken másképp van? Köszi a segítséget!

2016. jún. 12. 18:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki hadd éljen ugy,ahogyan akar, kinek mi köze ahhoz,hogy ki hogyan köszönti a szüleit.En még a kicsi babáimat sem pusziltam szájon, nehogy elkapjanak valamit tõlem.

Egyébként velem is megtörtént egyszer,hogy a sógornõm szájon puszilt, azt hittem leesek a székrõl,alaposan elfogott az undor.

2016. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!