Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Későn érő vagyok 17 éves és...

Későn érő vagyok 17 éves és nem nagyon akarok beszélni a szüleimmel de ezt ők nem fogják fel hogy kamaszodom, mi csináljak? Mert mindig idegesek ha nem beszélek velük és engem meg nagyon krritál ez

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 14:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Irritál, amugy elköltöznék de nincs pénzem és kis időre odaköltöztem mamámhoz
2016. jún. 13. 14:37
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Miért annyira nehéz beszélned velük? Nem szeretem ezt az "eltartós" szöveget, de ők veszik a kajádat mindent, a legkevesebb, hogy beszélgetsz velük.
2016. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Èn is kamaszodtam már életemben, mégse esett nehezemre anyámékhoz böffenteni napi 4-5 mondatot...

Ha neked mégis nehezedre esik ez, akkor meg mondd meg nekik, hogy nem látsz ki a hormonhisztiből, bírják ki pár hónapig felemelő társaságod nélkül!

2016. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hat kibszottul nincs kedvem beszelni veluk mert eddig mindig mindent megcsinaltam amit akartak meg behodoltam mostmar elegem van amugy meg nem en akartam megszuletni nem en konyorogtem hogy csinajja ak meg ha tudom hogy abba a csaladba szuketek kozejuk sirva terdenallva konyorgok hogy ne csinajjanak meg
2016. jún. 13. 14:52
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Tipikus kamaszhiszti, tiszteletlen vagy és nyafogsz, mint egy hülye gyerek, tényleg késő érő típus vagy. Egyébként az nem behódolás, hanem teljesen normális dolog, hogy te is kiveszed a részed a házimunkából és megpróbálsz jól tanulni.
2016. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
"nem en akartam megszuletni nem en konyorogtem hogy csinajja ak meg" Tényleg nagyon késönérö vagy.
2016. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
"nem en akartam megszuletni nem en konyorogtem hogy csinajja ak meg" Szerintem ezek sorok uán mindenki rájött ,hogy sajnos nem lehet rajtad segíteni. Majd átlépsz ezen. Addig is "hódolj be" a szüleid előtt.
2016. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak csoro dagatt ronda gyerek lettem a tetves fos genyeik miatt es csak az o hibajuk meg mas gazdag jokeou jo alkatu alapbol es baratnoje van addig en szenvedek miattuk amugy jol tanulok meg segitek hazimunkaban es a kertben is es sokat szoktam segiteni nekik csak utalom oket ezert mert megcsinaltak ilyenre es nagyon nincs kedvem beszelni veluk mert elbsztak az eletemet elegge es irritalnak
2016. jún. 13. 15:22
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát te oltári nagy barom vagy. A szüleidet szidod amiért lusta disznó vagy? Ne fogd már a genetikára ha annyira zavar tegyél ellene ne itt rinyálj (persze panaszkodni mindig könnyebb) Az hogy ronda vagy lehet csak szerinted van úgy, küldj már egy képet had lássam milyen csúnya is vagy (elvileg).
2016. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Ja hozzá tenném hogy az hogy csóró vagy nem a szüleid hibája :)))
2016. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!