Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim folyon vernek. Elegem...

Szüleim folyon vernek. Elegem van az otthoni dolgokból. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves fiú vagyok és szüleim bármi okból kifolyólag megvernek, elég hozzá csak egy rosszabb jegy.. Évek óta ez megy és már nem bírom..nem tudom kihez kéne fordulnom, mert félek, hogy senki nem fog törődni vele..

Ha valakit érdekel akkor mesélhetek erről többet privátban.


Csak szeretném ha már valahogy vége lenne ennek az egésznek..


2016. jún. 15. 11:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Menj koleszba, tanulj szakmát, suli után dolgozz, és költözz el!

AMúgy szólhatsz gyámügynek, védőnőnek, iskolában a tanárnak.

Mennyire durván vernek? Csak pár pofon? vagy súlyosabb? Van látszata?

2016. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
Add vissza...
2016. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Anyától legtöbbször pofonokat szoktam kapni, de volt már, hogy ő is durvább volt. Viszont apám már nem csak pofonokat szokott adni, és igen, azok meglátszanak rajtam. Egyébként anya szokott inni, és akkor szokott durvábban bántani.
2016. jún. 15. 11:57
 4/28 anonim válasza:
94%
Minél hamarabb beszélj erről valakinek, és ez most komoly. Tanár, vagy olyan barátod akiben teljes mértékben megbízol. Ne habozz hanem tegyél valamit, mert ez egyáltalán nem normális!
2016. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14%
Ne hidd azt hogy bárkiben megbízhatsz. Inkább vèdd meg magad.
2016. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%
Kezdj el keményen edzeni. Szedj nagadra egy kis izmot, aztán neggondolják, hogy megüssenek-e.
2016. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy alkoholista családban élsz, fogsz kapni segitséget,akár a gyámügyhöz,iskolához,akár a rendõrséghez is fordulhatsz.Vesznek rólad látleletet és utána intézkednek.
2016. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a gyámügyre és szólj ott. Amit a szüleid tesznek az bűncselekmény.
2016. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem irhatsz ha szeretnel beszelgetni:)
2016. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%

*jöhet a lepontozás*

Először is. Menyj koleszba, tanulj szakmát 18 évesen költözz, és dolgozz (ahogy ezt már írták)

És itt köszön be a második rész, a helyedben elkezdenék kondizni, és majd úgy 20 éves kor körül jól visszaadnám apámnak (nem is apa az ilyen...) anyámnak csak azért nem, mert nőt nem verünk. Tudom, hogy ez nem helyes, de én alapvetően egy bosszuálló típus vagyok (igaz általában vsak gondolatban) egy ilyen súlyos esetben nem hagynám ezt az egészet következmények nélkül!

2016. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!