Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu a saját egójával, presztí...

Anyu a saját egójával, presztízsével foglalkozik, ahelyett, hogy velem foglalkozna. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem gyerek vagyok, már 30 is elmúltam, külön élek, de engem kitagadott, mert nem vagyok annyira nagyravágyó, mint ő. Már a vitézi lovagrendbe is felvételt kért, magas körökben forog, nem beszél velem, mert szerinte "rangon aluli" párt választottam (csak szakmunkát talált magának errefelé, bár diplomás szegény, de akkor sem egy orvos, ügyvéd, ahogy anyu akarná, hanem bölcsész). Nekem életem nagy eseményei következnek a közeljövőben: esküvő, gyerek, sikereket értem el a munkában is, mégis legyintget, hogy az semmi, és nem foglalkozik velem, a telefont leteszi, szóbaállni nem hajlandó. Az esküvőre nem jön el. Azt mondta, ő már csak felfelé tekint, lefelé nem hajlandó. Nagyon bánt, hogy ekkora gőg van benne, régen nem volt ilyen.
2016. jún. 15. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát le kell tojni a fejét akkor .Nem megy az esküvőre és nem látja az unokáit. sosem. aztán majd elgondolkodik. De lehet sosem. Sajnos van ilyen ember. az enyémet sem különösebben érdekli hogy mi van velem csak ha segíteni kellene vagy panaszkodni akar. Nem is sokat találkozunk. Ja és az enyém is mondott ilyet, hogy lehet nem ér majd rá eljönni az esküvőmre. én úgy voltam hogy akkor nem jön, de eljött.
2016. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: és az enyém nem keres csak én őt, de arról is igyekszem leszokni. Nem könnyű. Amúgy neki az a baja, hogy mi tovább jutottunk mint ő és nem toljuk pénzel.
2016. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó buta anyud van, majd egyszer éljél a saját szövegével,amikor pl. nem lesz aki rányitja az ajtót,ha egy pohár vizre lenne szüksége.Tudom nagyon nehéz lesz megtenni, mert én is képtelen voltam rá.
2016. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglalkoznék vele a helyedben.


Nekem ugyan más jellegű problémáim voltak a szüleimmel, de undorítóan lehúzó, toxikus környezet volt.. A tiéd is az.


Sosem voltam annyira felszabadult, mint amikor megszakítottam velük minden kapcsolatot. Ennek már 10 éve, harag már nincs bennem, de nem fogom őket soha megkeresni.


Rokon, nem rokon, szülő, nem szülő, ha valaki így viselkedik velem, az tehet egy szívességet, semmi helye az életemben.

2016. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit tett, hogy ilyen sokra tartja magát?

Honnan indult és hová jutott?


Ettöl függetlenül rendkívül egysíkú és buta. Ülj le vele négyszemközt, mint anya és lánya. Mesélj neki öszintén az érzéseidröl, sorakoztass fel közhelyeket is. Ha öszintén meghallgat, de ezek után sem fogad el téged, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. Gyanítom, nem ö hugyozta a Golf-áramot, úgyhogy senkinél sem jobb.

2016. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 acelsziv ***** válasza:

Te is tudod, hogy nem normális, mert nem írtad volna ki különben a kérdést.

Más kérdés, hogy nemigen tudsz vele bármit is tenni.

Felejtsd el és éld az életedet. Eszébe fogsz majd jutni, ha megöregszik és mindenki elhagyja a fenébe.

2016. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!