Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy dolgozzam fel, amik a...

Hogy dolgozzam fel, amik a múltban történtek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tömören és röviden az a bajom, hogy elég rossz gyerekkorom volt és ez még a mai napig is hatással van az életemre. Van amikor jól érzem magam, de van, hogy rám tör a depresszió és eszembe jutnak a régi dolgaim. Szerintetek ezeket hogyan lehet feldolgozni?

(Nem tudom, mennyire számít, hogy mik történtek, de akinek van egy kis ideje és türelme, annak el tudom küldeni, hogy mi is volt, hátha így tud valami okosat mondani, csak nem akarom ide kiírni, mert nagyon hosszú és személyes lett)


18/L



2016. jún. 16. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűen járj el a barátaiddal szórakozni,bulizni és a rossz gyerekkort mint egy kanyart az életedben,úgy fogd fel.Költözz el onnan akár.Mindenki máshogy dolgozza fel a rossz dolgait.Te találd meg magadban azt,hogyan teheted meg ezt.Sok sikert! :) Egyébként ha gondolod írj rám privátban és meséld el a történetedet,hátha tudok jobb tanácsot is adni.
2016. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz :)
2016. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz. Gyerekkori traumákat nagyon nehéz feldolgozni még szakemberrel is, nemhogy jó szándékú, de hozzá nem értő laikusokkal. Ez az oldal anonim, épp ezért te sem tudhatod, kit avatsz a bizalmadba.
2016. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:

Csoporton sok éve ajánlottak két könyvet, nekem mindkettő sokat segített. Woititz-Alkoholbetegek felnőtt gyermekei

Forward-Mérgező szülők.

Olvasgass és tanulj magadról. Ez az első lépcső a gyógyulás felé.

2016. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is írhatsz, nekem se volt piskóta a gyerekkorom, hátha tudok segíteni!
2016. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mesélhetsz nekem is, ha még aktuális. Holnap tudok válaszolni.
2016. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!