Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mi a véleményetek?...

Nektek mi a véleményetek? Normális amit gondolok?

Figyelt kérdés

Ez egy elég hosszú szöveg lesz, előre is elnézést és mivel telefonról vagyok, elhagyom az ékezeteket.

Szoval, 16 eves vagyok. Utalom apamat. Hogy miert? Leirom. Eloszor is: nem ismerem. Anyukam a papam es a mamam egyutt eltek egy kis faluban, vendeglojuk volt. Mielott megszulettem betevedt oda egy roman fiatalember aki azt mondta, hogy orvostanhallgato.Igen, o lesz apam. Azt mondta mar nincs sok hatra az egyetembol, orvos lesz, minden fele hazugsagot belokott anyukameknak. A papam mar haldoklott, igy apam volt a "ferfi" a haznal, mivel anyukammal osszejottek. Szuletesem elott egy evvel papam elhunyt, de nem kedvelte apamat soha, mondta a mamamnak, hogy ne bizzanak benne. Megis megtettek. Anyukam es apam osszehazasodott.Bekoltoztek egy nagyobb varosba a mamammal egyutt (tehat 3-an eltek). Apam mindenfele hazugsagokkal etette oket, penzt kert toluk (ugyebar nem voltam szegenyek a vendeglo miatt, de azt mar eladtak amikor bekoltoztek). Olyanokat mondott, hogy megy ki az egyetemre kozben mindvegig mashol volt, de telefonalgatott, hogy ez-az kituno lett neki.Mindvegig mashol volt, mamamek nagy autojaval jart Romaniaba es mindenhova. Kesobb utkozott a gyonyoru autoval, szettort. Az akkor 92 eves dedimamatol kert kolcson penzt azzal az indokkal, hogy anyukameknak kell. Nem csak tole, mindenkitol kert penzt, mindent eladott, hazudott, otthoniaktol kerte a penzt. Szuleinek mamam penzebol vasarolt be, vitte ki az autonkkal. Rengeteg ilyen csalasa volt, egy ev lenne leirni szoval kihagyom. Megszulettem. Idovel jottek emberek penzt kerni mamamtol es anyukamtol, mert apam azt mondta nekik kellett a penz ( nem kis osszegek, milliok.). Egyszer egy ferfi elment anyukamekhoz es elmondta, hogy apam egy csalo, tobb evet ult bortonben, ne hidjenek neki. Ket eves voltam ekkor. Apam elment, azt mondta mamameknak, hogy tobbet nem jon. Idovel jottek az emberek anyukamekhoz penzt kovetelve, elvittek a butorokat, mar odaig fajult amikor mar nem volt mit odaadni penz helyett, hogy dobaltak be az ablakot, menekulniuk kellett anyukamnak es a mamamnak. Termeszetesen apam semmit nem fizetett, gyermektartast sem (idovel megtortent a valas papiron, mivel apam nem volt ott). Senki nem tudta hol van, jarta az orszagokat. Anyukamek feljelentettek, az interpol is kereste, de nem tortent semmi. Idovel felnottem, 16 eves vagyok. 2013-ban elkapta a rendorseg Nemetorszagban, repulovel Magyarorszagra szallitottak, es a magyar rendorok Ferihegyen elengedtek. En nem erdekeltem ezt az embert soha. Tavaly nyaron megjelent, itt volt 2 napig es kiderult, hogy azt akarja a feljelentest vonjuk vissza, hogy haza tudjon menni Romaniaba a csaladjahoz. Persze itt is hazudott, nem tudtuk, hogy ez az a papir. Penzt nagyon keveset adott (oszinten szolva, nem is kell tole). Anyukammal es a mamammal egy kis hazban elunk mar a masikat el kellett adni, termeszetesen emiatt az ember miatt. Az apai nagyszuleim sem kivancsiak ram, szerintem utalnak. A papir alairasa miatt nem hallottunk felole, csak egyszer volt allitolag a varosban, mi nem tudtunk rola. Amiket leirtam nekem is ugy meseltek (persze amire nem emlekszem). Normalis, hogy utalom ezt az embert es megvetem? Persze meg millio dolgot le tudtam volna irni, de igysem fogjak elolvasni az egeszet. Azert irtam le ezeket a dolgokat mert kivancsi vagyok masok velemenyere. Utalom, soha nem akarom latni. Ez szerintetek baj? Elore kernem, hogy ha valaki vicces, csufolodo valaszt akar adni, kerem ne tegye.


2016. jún. 16. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen, akkor igen, normális, hogy utálod.
2016. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs kiszinezve, nem csak tole. Apam akkori baratai is mondtak akiktol szinten kolcsonkert.
2016. jún. 16. 20:45
 3/12 anonim válasza:
100%
Végig olvastam, és szerintem is teljesen normális hogy így érzel!!
2016. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt most komolyan gondoltad? Mert nem merek rola masokkal beszelni, igen tenyleg nem kell foglalkoztatnia, hogy apam tonkre tette a csaladomat es en sem erdeklem.
2016. jún. 16. 20:49
 5/12 A kérdező kommentje:
Kerlek mondd, hogy szorakozol. Ilyet meg viccbol sem irnek ki.
2016. jún. 16. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjak? Annyiszor átvágta Anyudékat, ők meg kb. hagyták...

Nálam már az első húzása után repült volna ki a házból mint a szél. Annyi szemétséget művelt veletek, ti meg (vagy Anyudék) ennyi év után szóba álltok vele?? Kész röhely...

2016. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondtak, hogy idovel mar nem ereznek haragot.. En is ezt kerdeztem, hogy miert vettek be, es elmondtak , hogy nem csak ok...mindenki bevette mert olyan szovegei voltak es olyan hihetoen mondta el a dolgokat.
2016. jún. 16. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Végigolvastam."Minden rosszban van valami jó."

Ebben a történetben az,hogy legalább így tudod,hogy milyen ember nem akarsz lenni.

2016. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Meg mi az, hogy a magyar rendőrség csak úgy elengedi? Annyi mindent követett el és csak úgy elsétálhat? Hihetetlen. Sittre kellene vágni. Ez egy szélhámos, meg kellene akadályozni, hogy még jó pár embert átvágjon. Különben meg fura az is, hogy pont orvosnak hazudta magát? Azért na..Az én barátom pl. mérnöknek tanul, de elég egyértelmű, mivel volt, hoyg bekísértem az egyetemre, sőt volt, hogy előadáson is voltam vele. Mindig faggatom mindenről, mert kíváncsi vagyok, hogy miekt csinálnak stb. Szóval na...Lehet ez már nagyon gyakorlott és tapasztalt szélhámos volt már akkor is, de ha egy külföldit ismer meg az ember, akkor mindig tartsa meg a tisztes távolságot.

Ez sajnos már megtörtént, TE ne folgalkozz vele mert ez az alak nem érdemli meg, hogy te az életedből akár 1 percet is rá áldozz. Mostmár nem vagy annyira kicsi, ha esetleg megint valami sz*rba keveredne és Anyudékhoz fordulna, akkor állítsd le őket. Eleget bántott már titeket. Remélem egy nap mindent vissza kap az élettől.

2016. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te jo eg, hogy itt egyesek micsoda undorito, alpari parasztok -.-" Nincs koze neki ehhez az egeszhez? A, dehogyis van, az, hogy anyadekat kisemmizi valaki, biztos titeket se erdekelne.

Kerdezo, a te erzeseid meg teljesen jogosak. "Apukad" meg konkretan egy emberi hulladek. Az ilyet kene bortonbe csucsultetni egy eletre, hogy massal ezt ne tehesse meg. Sajnos veletek mar megtette, ezen nem lehet valtoztatni. Anyukadek valoban naivak voltak, de az vesse rajuk az elso kovet, aki sosem volt meg az. Na meg nem hiszem, hogy a johiszemusegert ekkora buntetes jarna. Szomoru, hogy egy ilyen alak a mai vilagban szabadon futkarozhat...

2016. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!