Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy anya ne...

Mit csináljak, hogy anya ne akadjon ki? Ha hazaér,4 órás veszekedés lesz ebből.

Figyelt kérdés

Tegnap este anya közölte, hogy ma reggel megyünk, beiratkozok autós iskolába, és ma délután mehetek is az első elméleti órára. Be is iratkoztam, majd ott a helyszínen megjegyezte, hogy "jaj, nem hoztuk a bizonyítványod".. Én néztem rá, hogy minek, kellett volna talán?

Most elment dokihoz azzal, hogy mire hazaér, szedjem elő a bizonyítványom, hogy lefénymásolja. A gond csak az, hogy a koleszban van, 100 km-re innen..... Szóval leghamarabb hétfőn tudom hazahozni.

Ha hazaér, engem megöl :/ Sajnos elég hirtelen haragú, mit csináljak, hogy ne kiabáljon velem? :(


2016. jún. 17. 09:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
3%
te hibád meg is érdemled
2016. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Fogalmam se volt, hogy egyáltalán kell a bizonyítvány az autós iskolához, arról meg végképp nem, hogy egyszercsak közli, hogy "na holnap kezdesz".. Azt beszéltük meg, hogy júliusban kezdem!
2016. jún. 17. 10:02
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Ezt nem tudod megmondani? Mikor ér haza? Elég messe van a koleszod, nem hiszem, hogy addig oda-vissza megjárnád.

Nincs valakid a környéken? Mert ha van, üzenj neki azonnal, hogy menjen be érte, ill szkennelje le (ha nincs szkennere, papírboldokban tudtommal lehet) és küldje el neked üzenetben a lehető legjobb minőségben, majd nyomtasd ki.

Sajnálom, más nem jut eszembe :/

2016. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Az egyik szobatársad nincs ott véletlenül a koliban? Ha igen, akkor megkérhetnéd, hogy keresse elő neked a bizonyítványodat, fényképezze le az oldalakat, aztán küldje el őket e-mailen. Kinyomtatva is ugyanolyan jó, mint lefénymásolva. Az autós suliban meg elmondod, hogy mi a helyzet - kolis vagy, ott van az eredeti bizonyítvány -, és hogy csak következő héten tudod bemutatni a bizonyítványodat.

Gondolom, gimis vagy. Az általános iskolai bizonyítványod miért van a koliban? Merthogy a nyolc osztály elvégzését kell igazolni, ha jól tudom. Szóval ha az nincs a koliban, akkor azt keresd elő.

2016. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Minden ilyesmi iratom ott van.

Elég kinyomtatva is? Mert megvan a gépemen bescannelve.

2016. jún. 17. 10:32
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
Az élet nagy problémái. Most ezért komolyan kiírtál egy kérdést gyk-ra?
2016. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy őszintén szólva annyira azért nem fontos a bizonyítvány, az elméleti órákra simán járhatsz anélkül is. A lényeg, hogy nem szerezhetsz jogosítványt, hogyha nem végezted el legalább a 8 általánost. Nálunk az autósiskolában a kresz vizsgáig bármikor be lehetett vinni, de egy ismerősömnek pl. csak a forgalmi vizsgája után kérték...


Úgyhogy nem annyira értem, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni. Ráadásul nyilván nem is a te hibád, hogy nincs nálad a bizonyítvány.

2016. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, minden tévhittel szemben elég az általános iskolai bizonyítványod is, azt kell igazolnod, hogy kijártad a 8 általánost.

(ha ezért kiabálni kezd, akkor vérmérsékletedtől függően:

- menj ki, és csukd be az ajtót, kiabáljon a falnak

- ajánlj fel neki enyhe nyugtatót

- ordítsd túl, hogy kiessen a saját hisztijéből

- ...)

2016. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Tőlem csak akkor kérték a bizonyítványt (az általános iskolásat kérik) mikor a forgalmi vizsga igazolásért mentem a vizsgaközpontba. Ott fénymásolták le mindenkiért.

Egyébként szerintem senki nem fog megölni az autósiskolában sem ha pá nappal később adod le.

21L

2016. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
10%
*mindenkiét
2016. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!