Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondjam, hogy ez csak...

Megmondjam, hogy ez csak "barátság extrákkal"?

Figyelt kérdés

Anya azt hiszi, együtt vagyunk...

18 éves lány vagyok, sosem volt még barátom. Ezzel a fiúval nagyon jóban vagyunk, sokat vagyok vele (nem csak a szexre értem).

Együtt teniszezünk, csütörtökönként moziba megyünk, előtte/vagy utána folytatjuk a burger tour-t (végigjárjuk a gourmet burgeres helyeket Bpn. De amúgy is sokat vagyunk együtt, van, hogy csak autózunk, vagy most, hogy itt a jó idő, lemegyünk a nyaralójukba. Vagy együtt bulizunk, ilyenek.


Anya azt hiszi, együtt vagyunk és emiatt volt már pár kellemetlen félreértésünk. De nem tudom, mit tehetnék, mikor a sráccal megbeszéltük, hogy ezt titokban tartjuk. Anya pedig eléggé pletykás. Vagyis elmondja mamáénak a dolgaimat, a legjobb barátnőinek, akik aztán továbbmondják a lányaiknak, akik az én baráti társaságomba tartoznak... Szóval nem akarom, hogy ebből is pletyka legyen és mindenki rólunk beszéljen.


2016. jún. 18. 11:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább írhatnál a jobb burgeres helyekről, 1-2 új éttermet mindig szívesen felfedeznék :P
2016. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha ez nem számít járásnak, akkor szerintetek mi számít annak? (ez komolyan érdekelne)

Esetleg mással is lefeküdtök egymáson kívül, vagy csak annyi, hogy nem vállaljátok fel? Vagy mitől nem számít ez járásnak?

2016. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Emebrek a járás ott indul hogy mindkét fél többet érez a másik iránt, ez hogy nem jutott még senki agyáig el? Ha nem szexelnének, akkor ezt legjobb barátságnak hívnánk, mindkét fél szabad, időnként összefekszenek, mindenki boldog.
2016. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez nem barátság.

Miért kell egyébként titokban tartani?

2016. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Konkrétan jártok, úgyhogy tökmindegy. Csak olyan menő lenne úgy hívni, igaz? :) Úgy nem olyan gáz, hogy a pasid másokat is kúrogat. Kár, hogy nem vagy okos.
2016. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16-osnak igaza van!
2016. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
bocs 15.nek :)))))
2016. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát aranyom .. most elmesélek egy történetet (kicsit hosszu lesz de válasz a kérdésedre ) . Egy szép napon az öcsém 18. szülinapi meglepetés buliját szerveztem .. van egy 25 éves kollégája akivel nagyon joban vannak .. meghivtam miböl rendszeres beszélgetés lett .. majd végül szex.. elég sokat voltunk együtt majd mikor eldöntöttük ,hogy csak barátok maradunk szex nélkül a legjobb barátommá vált .. külföldre utazásom alkalmával kért egy pár dolgot ,hogy hozzak neki .. mikor elvittem hát ne kelljen részleteznem meddig tartott a szex mentes barátságunk ... mindezz 1 honap leforgása alatt .. a következö honapban ( haza szeretett volna költözni az ország másik végébe ,azaz a szülei akarták ) ( ekkor már majdhogynem együtt éltünk ) közölte ,hogy azt mondja a szüleinek szerelmes és nem akar visszamenni .. mit ad isten ma minden este mellém fekszik le és kel föl .. együtt élünk.. ennyit arrol ,hogy barátság extrákkal. Vélsz felfedezni hasonloságot ?! Ha igen gratulálok ,hogy sikerült ilyen párt találnod! :)
2016. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ennek a kapcsolatnak ebben a formában nem sok értelme van szerintem.

ha valaki csak szexelni jár össze a másikkal és ennyi, nem beszélgetnek ,nem csinálnak közös programokat a szexen kívül,az úgy ok, ha vége nem sérültök annyira.

de így,hogy rendesen közös programok vannak,beszélgettek és mindent együtt csináltok,így ha vége ugyanúgy sérülsz,mintha szakítanátok. pedig nem is jártatok. és mivel nincs kimondva kb bármikor ott hagyhat valakiért és még csak nem is lesz szemét,hiszen nem jártatok. kell ez neked?

vagy járjatok és tényleg legyen kimondva,hogy együtt vagytok. vagy hagyjátok abba szerintem.

egyébként nem csoda,hogy anyukád azt hiszi,hogy jártok.

2016. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!