Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők nagyon kiakadnátok ha...

Szülők nagyon kiakadnátok ha a fiatok házassága egy év után tönkremenne?

Figyelt kérdés
Azért mert beleszeretett egy másik nőbe. Akit ismernétek is.
2016. jún. 19. 16:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nyilván csalódott lennék. és nem is érteném,hogy miért házasodtak akkor össze. nyilván ha tizen-huszon év után megromlik a házasság,az nem látható előre. de azért 1 év nem olyan sok, ha már is másba szeretett bele,akkor tényleg nem tudnám megérteni,hogy miért vette el azt a nőt?

de természetesen a gyerekem marad attól még.. úgyhogy nem szólnék semmit,ha el akar válni akkor elakar. nem szólnék bele. de azért legközelebb mielőtt házasságra adja a fejét megint, szólnék,hogy alaposan gondolja át.

kiváncsi lennék amúgy,hogy hány év után házasodott?

szerintem nem azzal van a baj,hogyha valaki fialaton házasodik..inkább azzal,hogyha rövid kapcsolat után.. és amúgy pont a huszonévesekre jellemző,hogy több év kapcsolat után házasodnak..a harmincas korosztály sok esetben pár hónap után összeházasodik..azért nekem ne mondja senki,hogy ez jobb..

én pl 17 éves korom óta vagyok együtt a párommal. együtt nőttünk fel,együtt éltünk át minden "sorsfordító" eseményt. iskolák elvégzése,első munkahely,első autóvásárlás,lakás stb.. sok mindenen keresztül mentünk. és most tervezzük az esküvőt az 5. évfordulónkra. nem tartom korainak.

2016. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!