Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nézik a szülők tétlenül...

Miért nézik a szülők tétlenül azt, ha a kamasz 9-10 éves fiúk kötekszik a felnőttekkel és csúfolja őket pl. strandon és ezen harsányan kacag is? Ők, mint szülők nem járhatnak majd ugyanígy vajon?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tudnak mar mit kezdeni vele, de ez nagyon gaz
2016. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Fú egyszer az enyém is csinált ilyet, a többi gyereknek akart vele "felvágni". De félrehútam és megbeszéltük ott rögtön a strandon, hogy neki ee hogy esne, stb.. Azóta nem csinálta sosem, de amúgy én sem értem.

Sok a neveletlen gyerek, nem tudom, hogy régen is így volt-e. :/

2016. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
15 évvel ezelőtt az öcsém 11 éves volt és ő is ugyanezt csinálta, bár ő nem strandon csinálta, hanem egyszer a Nyugati pályaudvaron vártuk a vonatot elég sokan voltunk, meg voltak vele egykorúak is. Akkor jött velünk szembe egy 40 év körüli nő aki elég erős alkatú volt nagyon nagy darab nő volt, de látszott rajta hogy beteges is volt. Az öcsém olyat mondott hogy nézzétek a nagy disznót aki már szinte röfög. Akkor hirtelen nem kapcsoltam mert majd leégett a bőr a képemről úgy égtem, de az öcsémet két kézbe felkaptam a fejem fölé emeltem és közöltem vele hogy még egyszer ilyet nem mond, és mivel a nő meghallotta így odaküldtem hogy kérjen bocsánatot, persze feleselt velem de kapott egy taslit és egyből befogta. Utána az öcsém sokszor csinált ilyet életében, én már elköltöztem otthonról mert akkor 20 éves voltam, meg akkor még picit másabb volt a helyzet. Öcsém 20 évesen nagyon elhízott volt és amikor őt csúfolták röfinek, meg disznónak meg házisertésnek akkor ő volt megsértődve, én meg közöltem vele hogy most gondolkozzon el azon hogy gyerekként mint művelt. Persze 20 évesen már benőtt a feje lágya amikor már a bőrén tapasztalt dolgokat de mi többször is figyelmeztettük őt már gimisként hogy figyeljen oda magára, meg legyen tekintettel másokra mert nem lesz ennek jóvége.
2016. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos egyre többször látok ilyen helyzetet,s a sokszor természetes hormonzavaros fiúkat (elnézést a kifejezésért) ilyen helyzetekben "hagyják érvényesülni". Elképesztő látni sokszor a szülők passzivitását. Amit meséltetek az full pozitív és bárcsak mindenki így gondolkodna.

"Öcsém 20 évesen nagyon elhízott volt és amikor őt csúfolták röfinek"-már láttam olyat, hogy a Sors ezt szigorúan figyeli.

2016. jún. 20. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
óó sógorom nejének a testvére nagyon csúnyabeszédű és ezért a lányuk is 3 évesen már úgy beszél hogy a kocsmáros is pironkodna, erre a család meg csak azt mondja de édes,hááát fura világ ez(és nem csak úgy mondja mint egy papagáj hanem akkor amikor nem azt teszed amit ő akar).én közöltem hogy ez nemhogy cuki hanem ciki mire én lettem lehurrogva
2016. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még általában voltak ilyenek. Jöttek hozzánk, követtek minket és piszkáltak (nem csak szóban). Aztán a sokadik tanárnak szólás és figyelmeztetés után elcsattnt egy kisebb pofon. Utána vagy két hétig meg se mukkantak a kis menők. :D 16/F
2016. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos énis ilyen voltam gyerekként. Már sajnálom, hogy nem vertek meg többször, mert kicsit büntudatom van.
2016. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!