Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha rühellem a szüleim...

Normális ha rühellem a szüleimet vagy én vagyok ilyen elb*szott ember?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 1 hónap múlva meg pedig 17. Kisvárosban lakunk, a nagyszüleim házában. (Mivel ideköltöztünk, a konyhát egy külön épületbe raktuk, ahová nincs a házon keresztül bejárás, az udvaron át lehet oda menni) Autónk nincs már egy pár éve, apámnak van egy motora. Nem számítunk se a legszegényebbnek (Anyának 140 ezres telefon, naponta 3 doboz cigi, ugyanez van a tesómmal) de olyan gazdagok se hogy be tudjunk vállalni egy-egy nyaralást, istenigazából én se, de szerintem ők sem akarják egymást ott látni. Nem igazán vagyunk összetartó család, anyámék hetente összevesznek, velem meg 2-3 naponta minden kis hülyeség miatt, abba is beleköt ha pl Ő kint van cigizni és néha bejön a konyhába, én meg melegszendvicset csinálok, leüvölt hogy megint milyen kurwa meleget csináltam bent, meg hogy nekem nincs melegem bent a szobába, mert bent van a ventilátor. Igazából Anya meg a tesóm fizetése ami úgy nagyobb, apa pár éve munkanélküli, és közmunkás. Főképp emiatt veszekednek, ami valami szinten jogos, de Apának ez így teljesen jó, elválni meg nem akarnak mert "sokba kerül". Ha egymást nem szeretik, én hogy szeressem őket? Apámat zsigerből rühellem, 8 általánosa van meg csak, régebben ivott, egy lecsúszott emberke. Anyámnak pedig szakiskolája van. Én viszonylag jól tanulok, volt idén (10. osztály) év végén 4 dicséretes ötösöm is, hármasom sem volt. Nem igazán hasonlítok rájuk, én inkább elvonulok ha vita van, nem szeretek kiabálni, anyám meg élvezi amikor ő uralkodhat mindenki felett.

2016. jún. 26. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

" Majd ha te annyi idösen többet mutatsz fel mint ök akkor birálhatod, de leszolnod akkor sem kell öket. "


Mert miért ne? Ez olyan mikor egy zenére azt mondom hogy szar..a sok vérpistike meg h "csinálj jobbat"

Az ember azt kritizál akit csak akar, főleg ha jogosan teszi ezt. ebben az esetben pedig teljesen jogos is.

2016. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja majdnem ez a helyzet itt is, csak anyumat szeretem. Apum meg már normálisabb, de amiket tett azután nem tudom szeretni és apaként tisztelni. A legjobb amit tehetsz, hogy elmész albiba, és naggyon jó munkát találsz.
2016. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. Ők a hülyének.
2016. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól számolom,havi 100.000 megy el cigire? Így persze hogy nincs pénz nyaralásra..
2016. jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Anyud hàrom doboz cigije nem túlzàs az 57 szàl ha alszik napi 6 óràt meg azert eszik stb kb 15-20percenként gyújt rà. Na igen egy kicsit jogos , hogy ha megtehetné , hogy jobb életed legyen egy fokkal akkor csökkentené a cigit és ahelyett hogy füstben élsz inkàbb kiràndúlnàtok nyaralnátok...Megoldàs egyértelmüen kollégium és szorgalom mert ha az egyetemről kibuksz még nagyobb bajba vagy anyagilag. Hidd el hogy az ingyenes főiskola is több milliómba került volna ha végig csinàlom. Dolgozni persze lehet melette. De nagyon nem egyszerü néha. Na meg a màsik nekem van egy olyan érzésem ha te elmész otthonról koliba , valahogy nem lessznek stresszmentesek a haza làtogatàsaid szerintem ha hazamész megy majd a melegszendos szintü beszólogatàs.
2016. júl. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Mi lenne, ha lenéznénk minden 8 osztályt végzett embert?

Egyáltalán van jogunk lenézni bármiért egy embertársukat?- Nincs! - Ha ezt tesszük rosszabbak vagyunk Nála!

Gondolom, a legtöbb család így él, a gyerekek pedig sérülnek egész életükre. Próbáld meg Magadat kivonni a negatív élmények alól, aztán távozni, amikor megteheted.

Nem mindegy, hogy melyik tantárgyból van ötösöd!

Tisztelned és szeretned kellene Őket, hogy bánkódol miattuk, az érthető. Ígérem Neked, hogy 10 év múlva másképp látod a helyzetet!

2017. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ennyi cigi mellett mikor és hogyan lehet dolgozni?
2017. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!