Normális ez apámtól?

Figyelt kérdés
Ma odajött hozzám, amikor nem volt itthon anya, hogy na fiam, szőrösödsz-e már. Mondom neki, hogy persze. Azt mondta, hogy jó, elvisz egy klassz helyre. Mondom miért ne, azt hittem abba a videójátékos klubba visz, ahová el akartam már régen menni. Erre elvitt egy kocsmába (Egyik barátja a vezetője), és lerakott elém hogy korsó sört, hogy "Akkor idd meg". Én nekem nem kellett, haza gyalog mentem. Anya még nincs itthon, dolgozik, éjszakai műszakos. Elmondjam neki??

2016. jún. 27. 23:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt, hogy 13/F
2016. jún. 27. 23:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szokványos... Apud egyébként gyakran néz a pohár aljára?
2016. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, vidéken nőtt fel, gondolom ott ez volt a szokás. De egyetlen egyszer sem jött haza matt részegen, és egyszer sem hallottam anyáékat emiatt veszekedni, szeretik egymást, és énis őket
2016. jún. 27. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tett egy próbát és csak el akarta venni a kedvedet, hogy 1-2 év múlva magadtól vedeld a sört :-)
2016. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem komoly dolog, nomális dolog (ha vidéken pl ő is így nőtt fel)
2016. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó fej faterod van! Ha nem érezted nagyon kellemetlennek a dolgot akkor semmi jelentősége nincsen.
2016. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég vicces, szerintem normális.
2016. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nekem 13 éves fiam lenne, akkor biztosan nem tennék elé sört. A mai fiatalság elég korán érik. Lehet, hogy csak azt akarta kifejezni, hogy ő ezt megérti, és már most (valamilyen szinten) érett férfinak tart egy korsó sörhöz. Anyukádnak szerintem fölösleges elmondani, de a holnapi húsleves után kérdezd meg bátran, (úgy, hogy anyud természetesen ne hallja) hogy mit szeretett volna ezzel mondani. Ne stresszelj rá... ő sose ártana neked.
2016. jún. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!