Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetne leállítani a...

Hogyan lehetne leállítani a különélő Apukát aki rendszeresen érzelmileg zsarolja a gyerekeit?

Figyelt kérdés

2 éve mentünk szét végleg, mert egy, még a különélésünk alatt kezdődő kapcsolatát annak ellenére nem tudta lezárni, hogy én újabb esélyt adtam és 4 hónapja együtt voltunk. Megmondtam ez volt az utolsó, ráadásul még egy névházasságot is kötött(letelepedési engedélyért), ugyanebben az időben.

Nekem szakítás után 1,5 hónapra lett párom azóta kattant be. A gyerekeknek úgy állitotta be hogy én kiléptem és szétzúztam mindent. Fél éve elköltöztünk végre, de a gyerekek nem akarnak menni hozzá ez a baja ezért zsarolja őket "ha jobb G.-vel akkor éljetek vele!", "ha én nem kellek nem gond van más programom" stb stb. A gyerek a nagyobb tudja az igazat mert rákérdezett és én elmondtam az ő szintjén. Ezzel eltaszítja magától teljesen őket, mert azt sem akarom, hogy a zsarolás miatt menjenek ( a kicsi még emiatt hajlandó de a nagyot rá se tudom már venni hogy menjen). A nagyot a telefonján is letiltotta amiért nekem megmutatta a zsarolós írásokat.

Próbáltam szép szóval megírni hogy ez nem jó de minden hiába.... Mit lehetnd még tenni?

Bíróság 2. tárgyalás jön. Gyt-t semmit sem fizet. Fél év alatt 2-3x találkoztak...volt hogy ő mondott le több alkalmat is aztán már a gyerek se akart.


2016. júl. 2. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit kesze-kusza a szöveg, 2x kellett atolvasnom.


Most nem értem a kérdést, mi a kérdés?

A gyermektartás kötelező, a láthatás nem, ha nem láthatja a gyerekét, mert nem akarja, akkor nem fogja, ha a gyermek nem akar, akkor vagy nem erőltetik vagy felügyelet mellett van a láthatás.


Zsarolással nem tudsz mit kezdeni, nagyon sok elvált szülő marja a másikat gyereken keresztül, vagy épp a gyereket.

2016. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En a szulok haromnegyedetol elvennem a gyereket, mert mindenre alkalmasak csak gyereknevelesre nem. Ez az eset is tokeletesen bizonyitja ezt.
2016. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!