Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Oda kell-e adnom az apának a...

Oda kell-e adnom az apának a gyermekeim az 1 hetes nyári láthatásra a gyermekeim, ha ő nem közli, hogy hol fogják tölteni az 1 hetet?

Figyelt kérdés
A gyermekeim apja az új élettársával új albérletbe költözött, ahova a bírói végzés szerint el fogja vinni a gyermekeim. Nem hajlandó közölni hogy hova költöztek, tehát azt sem tudom, hogy ezen az 1 héten hol töltik a gyermekeim az idejüket.Nagyon aggódom, hiszen gyakorlatilag 1 hétig semmit sem fogok tudni róluk, még azt sem, hogy hol vannak. El kell így engednem őket? Köszönöm.

#gyermek láthatás #gyámügyi kérdések
2016. júl. 3. 16:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

mondjuk nem értem, hogy az apuka mi a bánatért nem tudja megmondani,hogy melyik városban lesznek azon a nyaraláson?

ha csak nem vagy egy őrült exfeleség aki követné őket,hogy kukkolhassa az új párjával, akkor nem értem, hogy miért nem lehet elmondani,hogy hova viszi a gyerekeket?

és most ne keverjük ide a bíróságot.. szerintem teljesen érthető,hogy a kérdező szeretné tudni,hogy hova viszi a gyerekeket egy hétre.

apuka is nem tudom miért akar most borsot törni az orrod alá ,azzal hogy nem mondja meg. próbáld megbeszélni velük.

2016. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Valószínü, hogy az anya olyan tipus, aki napi 10-szer odarohanna, hogy mi van a gyerekkel, zaklatná öket az egész nyaralás alatt és az apa meg szeretne nyugodtan tölteni egy hetet a gyerekekkel.


Erre mutat az is, hogy egyrészt azt írja, hogy az apának láthatása van (bírói végzés szerint), máshol meg, hogy az övi a kzárólagos felügyeleti jog - a kettö ellentmond egymásnak, a bírósági végzés a hiteles. Viszont ez is mutatja, hogy nem akarja engedni a gyerekeket az pajukkal lenni.

2016. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 piroska és a farkas ***** válasza:
26%
Nem ertek ehhez de a Kerdezonek nem az volt a problemaja h a gyerekei most a Balatonban fognak uszni vagy a Velencei toban es melyik hotelban, hanem h LAKNI hol fognak. Es ha igaz amit itt irnak nehanyan h ehhez semmi koze akkor jol gondolom h ezzel a logikaval az anya sem koteles beszamolni az apanak a gyerekek allando lakcimerol?
2016. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Anyuka meg hisztis pitsa lenne, ha nem mondaná el apukának a címet, igaz-e?
2016. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
A gyerek ÁLLANDÓ lakcíme, meg az egy hetes nyaralás alatti cím nem ugyanaz a kategória!!!!
2016. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Tehát apukának jogában áll dugdosnia a gyerekeket?
2016. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 piroska és a farkas ***** válasza:
30%
De a "nyaralas "az apa uj cimén lenne! Azt nem árulja el.
2016. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
AZ apa feltehetöleg azért nem ad meg cimet, mert különben az anya naponta párszor megjelenne "ellenörizni"
2016. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
Feltehetőleg, itt a kulcsszó. Amíg nem tudod, addig ez csak egy szappanopera a fejedben.
2016. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
.
2016. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!