Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két éves lányom nem akar az...

Két éves lányom nem akar az apjához menni láthatásra. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Keservesen sír, tiltakozik, nem akar menni. Erőszakkal kell láthatásra vinni a gyereket vagy mi a teendő? Apját alig ismeri, kb 10-15x ha találkoztak eddig. Én is ott vagyok vele pedig, de nem akar menni.
2015. jún. 8. 18:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Es az apa mit szol a dologhoz? O szeretne latni?

Mit szoktak csinalni? Mesel a kislany arrol, hogyan toltik az idot amikor az apjanal van?

2015. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%

Azt nem értem, hogy egy 2 éves kisgyerekhez a saját közegébe miért nem engeded az apját, ha az látni akarja. Miért cibálod, miért nem vagy tekintettel a gyerekre?

Persze, hogy nem akar menni egy két éves gyerek idegen közegbe, mikor az egyik leganyásabb időszak ez.

A saját közegébe bonyolítsd a láthatást,. és akkor le fognak nyugodni a kedélyek. Pár órát kibirsz az exeddel-a gyerek érdekébe.

2015. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%

Szoktatnod se ártana a gyereket az apjához. Te se vagy felszabadult egy számodra idegen emberrel,pedig te felnőtt vagy, hát még egy ilyen pici gyerek.

Ha a nevére vette a gyereket, elismert apasága van,akarja tartani a gyerekkel a kapcsolatot, akkor csak jópofit vághatsz a gyerek érdekébe. Mást nem tehetsz, mert azzal csak a gyerek alatt vágnád a fát.

2015. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
11%
Miért gondolom, hogy ellene neveled a gyereket az apjának?
2015. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
4 Egy két éves gyereket még nem tud senki senki ellen nevelni. Ha valaha volt ilyen korú gyereked akkor ezt tudnod kell.
2015. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
53%
4-es, miert gondolod, hogy a Kerdezo ugy gondolja, hogy ellene neveli a gyereket az apjának?
2015. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Kontrollált a láthatás az apa viselkedése miatt.
2015. jún. 8. 20:01
 8/30 anonim ***** válasza:
12%
Az apa nem viselkedne rosszul, ha valódi anya tudnál lenni és a gyereked érdekeit néznéd.
2015. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem miattam viselkedik rosszul, nem is értem, hogy lehet ezért rögtön az anyát felelősségre vonni. Apa pszichiátriai beteg.
2015. jún. 8. 20:44
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
konkrétan milyen beteg? úgy bírom, amikor bedobálják ezeket, hogy "pszichiátriai beteg", abban a boldog tudatban, hogy ettől aztán mindenki a baltás gyilkosra fog asszociálni, közben a másokra tök ártalmatlan depresszió teszi ki a betegek nagy részét...
2015. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!