Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha a...

Szülők! Mit szólnátok ha a fiatok 30 ezerért venne magának fehérje porokat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 23:29
1 2 3 4
 1/34 bebirepus válasza:
52%
Hány éves a gyerek?
2016. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
18 éves
2016. júl. 5. 23:42
 3/34 anonim ***** válasza:
52%
Elgondolkodnék, hogy én főzök rosszul vagy ő nem ért a témához. Bizonyára az utóbbi s felvilágosítanám. A fehérje, ha rendes, azért elfogyna s örülnék, hogy normális céljai vannak, nem hülyeségekre költi a pénzét. Mellettem nagy butaságokat nem hinne a testépítésről, már ha azt akar, mert végülis fogyni is akarhat vele vagy kipróbálni fehérjés recepteket, hát tudom én?
2016. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
36%
Had vegye. Nem szólnék érte az ő teste.
2016. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
7%

Ilyen felfújóporokra elköltene 30 ezret?

És ezt a saját pénzéből vagy úgy kérné a szülőktől, mert ez nem mindegy.

Én nem adnék erre, az tuti, egyen normális kaját, ne ilyen porokat, amitől ki tudja milyen baja lesz majd.

2016. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ. Ha mellé rendesen gyúr, akkor semmit. Anélkül viszont nem sok értelme van.
2016. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 gnoomage ***** válasza:
72%

5# Ezt a barlang oldaláról olvastad vagy galamb posta hozta?


Ennyi erővel felfújó minden amiben fehérje van...

2016. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Ha a saját, megkeresett pénzéből tenné, az ő dolga. Azt azért elmondanám neki, hogy nincs erre szükség, van olcsóbb megoldás is (az enyém tényleg most vásárolt be, ugyanennyiről indultunk, aztán kijött a cucc cirka az egyharmadából), és sokkal fontosabb az étkezés az edzés mellett, mint az ilyen-olyan kiegészítők.
2016. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok szülő, de én is ittam ilyeneket, mikor edzettem. Igaz, lány vagyok, nem felfújásra mentem, reggel éhgyomorra edzés, utána fehérje. És normális étkezés.


Gondolom, ha gyerekem lesz, akkor is fogok gondolkozni, nem csak lököm a hülyeségeket.

2016. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
62%

"Hát fiam, téged csúnyán átvertek 5e Ft-tal."

Sosem láttam még olyan fehérje kiszerelést, ami 30e Ft-ba került volna. Pedig jó pár éve edzek.

Elhiszem neked, hogy van. Azok biztos meg is veszik, akik nem néznek szét az árak között és nincs semmi rálátásuk.

2016. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!