Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha a...

Szülők! Mit szólnátok ha a fiatok 30 ezerért venne magának fehérje porokat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 23:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

Azt, hogy olcsóbban is lehet venni. A myprotein -nél most épp akció van megint.

Egyébként meg támogatnám. Tisztán étkezni nem lehet fehérje nélkül. Nem birsz annyi csirkemellet megenni egy nap, hogy fedezze a fehérjeszükségletet.

2016. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy egy vödörrel vett 30-ért, hanem összesen.
2016. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
87%
Előző: de, nagyon könnyű megenni annyit. Sokaknak 100g fehérje elég, hát nem tudom, hogyan nem lehet azt bevinni. Nekem pedig egyenesen kerülnöm kell a fehérjeport és a húst, mert kegyetlenül elszállnék a fehérjével, márpedig a túl sok sem jó, egyes étrendeken főleg nem.
2016. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
59%

*előző előtti


S tényleg nem tudhatjuk, mennyit vett...

2016. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
17%
nem testépítő por az hanem spuri vagy kristály vagy kox vagy herka.
2016. júl. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
76%
Attól függ, hogy milyen kiszerelést vett 30 ezerért. Gondolom, hogy minimum egy 4-5 kg-t, az pedig 4-5 hónapig elég bőven napi 35 grammal számolva is... ha így nézed, akkor nem olyan sok az a 30 ezer Ft 4 hónapra leosztva.
2016. júl. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
52%

Elbeszélgetnék vele a terveiről, hogy ez most ilyen hirtelen fellángolás, hogy jól nézzen ki strandszezonban, vagy életmódváltás. Ha minden hónapban ennyit költ rá, akkor azt saját zsebből fogja, mert én ezt nem tudom finanszírozni.

Egyébként csinálhatna nagyobb marhaságot is, szóval különösebben nem izgatnám magam miatta.

2016. júl. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
73%
Én nem adnék ki pénzt ilyenekre..nyilván eltartom és megveszem neki a ruháit,könyveit stb..fizetem a telefonszámláját. De ha ilyen drága dolgokat akar(ami szerintem felesleges) akkor keresse meg rá a pénzt. Az ő dolga utána,hogy mit kezd a pénzzel.
2016. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen mindegy, hogy milyen kiszerelés, megéri - e vagy sem, a lényeges kérdés, hogy ő dolgozott - e meg a pénzéért vagy a szülő?
2016. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%

Az,hogy ,,hát fiam miért nem szóltál nekem én Myproteint hozok neked 17-ért 5kg-osat. :)"

Amúgy jól teszi,jól akar kinézni,férfi akar lenni(ami ma már ritka),és fullos nőkkel akar szexelni.

2016. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!