Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha a...

Szülők! Mit szólnátok ha a fiatok 30 ezerért venne magának fehérje porokat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 23:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
23%

Egy ismerősöm gyereke agydaganatban halt meg. Az orvosok megmondták, hogy egyértelműen a testépítő porok miatt lett beteg. Ezek után nekem senki ne mondja, hogy ezek a műanyag szarok ártalmatlanok, meg hogy nincsen bennük semmi veszélyes. Serkenti a rákos sejtek növekedését is, és lehet, hogy nem okoz mindenkinél betegséget, de nem tudni kiben van hajlam, akinek nélkülük semmi bajuk nem lett volna, de ezekbe akár bele is halhat.

Lehet lepontozni, de én tutira nem engedném a gyerekemnek. Ha izmot akar növelni, akkor menjen segítsen a nagyanyjának a kertben. Annak legalább haszna is van.

2016. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
#27: Pedig impotenciát okoz, akkor is ha a sok izomagyú majom leszavaz. Volt egy barátom, akivel előtte semmi baj nem volt, aztán mikor elkezdte a gyúrás mellett ezeket a szarokat is szedni olyan impotens lett, mint egy rongy. Hiába mondtam neki, hogy ne szedjen ilyet, főzök neki amit kell rendes kaját, de nem hallgatott rám. Rá is ment a kapcsolatunk. És nem ő az egyedüli, mert beszéltem az edzőjével, aki ott a tulaj, és ő is megmondta, hogy sajnos ezeknek a poroknak a többsége bizony impotenciát okoz, mivel hormonok vannak benne és emiatt leáll a szervezet hormontermelése, mert úgy érzékeli, hogy már van elég. És állítólag mindegyikben van, titokban a sima fehérjékben is, csak nem ismerik be.
2016. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Annyira vicces, hogy a fehérjéről van szó, de hormonokról beszéltek. Ha nem tudjátok felfogni, hogy mi a különbség a kettő között, legalább az árakat nézzétek meg. A "koksz" az bizony nem olcsó mulatság, egy átlagos kúra 50-100 000 Ft, de a határ a csillagos ég. A növekedési hormon úgy tudom milliós összeg. Szóval azt mondjátok, hogy a fehérjébe ilyen drága dolgokat kevernek bele, majd eladják jóval olcsóbban? Logikátlan. Olyat se láttam még, hogy valaki elkezdett fehérjét inni, majd hirtelen izmos lett. A fehérje por csak valamilyen ételből (tej, marha, rizs stb) kiválasztott fehérje, semmi más.

Az orvosok pedig mondhatnak akármit, nekik bizony nem ez a szakterületük. Egyik ezt mondja, másik azt.

Egyedül azzal értek egyet, ha valaki a szójafehérjére mondja azt, hogy káros, mivel már maga a szója se tesz jót.

2016. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Egy orvos se állít ilyen baromságot, hogy a tejből, tejsavóból készült fehérjeporok impotenciát vagy daganatot okoznak. Mint írtam, az én fiaim is használtak ilyet (nem szteroidokat, vagy növekedési hormont, CSAK fehérjeport), én pedig orvos vagyok. Szerintetek megengedtem volna, ha BÁRMILYEN káros hatása lenne?
2016. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!