Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Valami jó ötlet?

Mit csináljak? Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés

15 vagyok apum első házasságából azóta összeházasodott egy nővel inenn született két húgom!

3éve êlek apám nőjével a szülők vállásakor apuval maradttam ami nagyon jó döntés volt!

De sokat veszekedtek apám nőjêvel hogy ne legyek olyan szemét mint anyám tényleg nem akarok ilyen lenni!!!

De annyit veszekedtünk a szülőkkel ezen hogy apa feladata a nője pedig ma elsírta magát és kőzőlte velem hogy ne szóljak hozzá soha többet!!

Sokat hazudtam próbáltam őket hülyênek nézni,pofátlanul a szemükbe röhögtem!

Nem tudok egyszerűen magamba nézni kellene a segítség!

Még akarok változni de hogy azt nem tudom!



2016. júl. 8. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Tanulj meg először is helyesen írni.

Másodjára ne hazudj nagy dolgokban, a kicsi dolgok (pl egyest kaptál, nem mondod el egyből, csak később az nagyon nem számít bűnnek).

És tanulj illemet kicsi lány, mert munkahelyről így úgy fognak kibāszni, hogy lábad sem éri a földet.

2016. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Kamaszkorban vagy. Akkor is változol, ha nem akarsz. Észrevettem, hogy kamaszlányoknál normális kommunikáció csakis emelt hangon zajlik. A beszólások, fintorgások kritizálás és az alkalmazkodóképesség teljes hiánya is jellemzőek. Egy kis önfegyelemmel javíthatsz a magatartásodon. Próbáld magad beleélni a nevelőanyád helyébe és meglátod, hogy ez a helyzet neki sem könnyű. Hisztizni lehet de azzal csak a helyzetet rontod. Ölellek sok szeretettel. Mindnyájatokat.
2016. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
Apám nője.. Ő is úgy beszél rólad hogy a pasim kölyke? Ha nem, akkor tanulj illemet mert én megtanítanálak, két hatalmas pofon után mehetnél anyádhoz akár tetszik akár nem. Nem körülötted forog a világ kiscsaj, ideje megtanulnod. Az hogy valaki kamasz még nem mentség a tahó viselkedésre.
2016. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!