Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám nem fogadja el a...

Apukám nem fogadja el a barátomat, mert nem magyar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és kb. 1 hónapja mutattam be a szüleimnek. A barátom török származású, de már a szülei is Németországban születtek, ő is ott töltötte az egész életét. Anyuval tök jól kijönnek, apu viszont nem kedveli, és hát nem titkolja, hogy nagyrészt amiatt, mert külföldi. Pedig nem az a típus, aki szerint "magyar lány csak magyar fiúval", vagy valami, sőt egy időben még próbált is összehozni valami orosz munkatársa fiával :D úgyhogy nem értem ezt a részéről. Beszélget a barátommal, meg minden, de látom rajta az ellenszenvet, és nagyon bánt. A barátom is észrevette, mármint hogy amíg anyu nagyon szereti, addig apa távolságtartó vele.

Nem tudom, mit tegyek, nem szeretném hogy ez maradjon az alaphangulat, borzasztó kínos minden pillanat, ha apu is ott van. Szerintetek mit tehetnék, hogy változzon a helyzet?

18/L


2016. júl. 11. 22:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az megvan, hogy a keresztény egy vallás? És mindenki olyan vallást gyakorol, amilyet akar?
2016. júl. 12. 20:34
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha nem sikerült megérteni : a barátom német, török származással. Német. Úgyhogy a bunkó stílusban "keresztény török aha" hülyeséged kb. okafogyott.
2016. júl. 12. 20:36
 13/16 anonim ***** válasza:
94%
Menekülj, amíg tudsz! Nehogy szülj neki! Tudom, most mindenki rossz számodra, aki ilyet mond, de csak jót akarunk. Ha mégis vele éled le az életed, gondolj rám egy pár év múlva, amikor terrorban és teljes elnyomásban fogsz élni. Tapasztalatom van! Csak rossz!
2016. júl. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12%
Üzenem a barátodnak, hogy köszönjük a lövöldözést Münchenben!
2016. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%
Edes istenem utolso... ekkora szellemi nihilt legalabb ne fitogtass egy olyan kerdesnel aminek koze nincs semmihez. De inkabb mashol sem, ha lehet.
2016. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Gondolom a vallása miatt.....de meglehet,hogy a mostani bevándorló válság is betehet neki,hogy robbantani akar még hasonlók(csak jogy tudd én is bevándorló ellenes vagyok ;-))

Csak egyszerûen nem megszokott

2016. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!