Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 39+2 hetes kismama vagyok,...

39+2 hetes kismama vagyok, kulfoldon elek a parommal aki kihozta a 12 eves erosen problemas gyereket aki teljesen szetcincalja az idegeimet. Mit csinaljak? Hogy hat ez a szulesre majd?

Figyelt kérdés
Egyszeruen kibirhatatlanul neveletlen, szemtelen. Edesanyam is vele jott segiteni nekem hogy konnyebb legyen de a parom nem ertette meg hogy a gyerekre nincs energiank odafigyelni , nagyon zuros idegesito es hazudozo, encentrikus es az apjat ugy manipulalja ahogy csak tudja. A minap elkzdett rettenetesen sirni mintha valaki utlegelne es a fejet vedte a kezeivel mikor kozelitertem hozza , meg jobban elkezdett sirni. Majd az apjanak azt mondta azert mert anyukammal ilyesztegetoset jatszottak 2 nappal ezelott fenyes nappal es o fel....egyszeruen remegett mint egy bolond sunyulva a sotet konyhaban leselkdett az ablakban gornyedtn mint egy venember es mikor raszoltqm mit csinal nekiborult a hutonek mint akit agyonvernek eppen vedve a fejet es zokogott!! Szerintetek mit csinaljak?? Hogyan mondjqm el a paromnak hogy ez a gyerek beteg es az en terhessegemnek sem tesz jot . Meg 3 ilyen het es komolyan ki fogok borulni es tuti megrangatom pedig nem vagyok a hive!!!

#betegség #terhesség #lelki beteg #Problemas mostoha gyerek
2016. júl. 13. 00:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem viszitek szakemberhez a gyereket? Lehet neked is el kéne járni, hogy megnyugodj.
2016. júl. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
24%

Eddig bírtad a ketszuneseget a gyerekkel...hogy ilyen kedves vagy így szereted...és amikor teherbe estél gyorsan ki is mutatod a fogad fehéret?

Nyeregbe érzed magad ,kozos gyerekkel bebiztosítva érzed magad??



Tudod nézz magadba,és làsd be hibaidat.

A gyermek nem buta, ő érzi a ketszinusegedet,és és màr elég nagy ahhoz is hogy, hogy ezt megbeszélje az apjával!


És akkor làm làm majd màs mostoha is bolondnak fogja hitettni a te gyermekedet.

Undorító a hozzà àllasod.

Az a gyermek mivel àrtott neked??? Ő nem kérte az életét, azt a gyermeked a te párod is akarta! És mégis ő van a te utadba??

2016. júl. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a gyereket rendszeresen bántalmazta valaki!!!!!!

Nem esik le, hogy ha hangosabban szólsz, már védi magát és retteg!? Megszokta, hogy ha haragszik rá valaki, akkor megveri.

A reakciójából az is egyértelmű, hogy nem éri be egy csicskalángossal, brutális verést kap. Napi rendszerességgel, és sejtelme sincs, mikor mivel váltja ki.

Tudod, hasonló körülmények között te se lennél kiegyensúlyozott és vidám.


Azt is te írtad, hogy az anyjánál nem törődnek vele, rossz körülmények között élt.


Tudod, a párod az édesapja. És normális spa ilyen esetben magához veszi, és nem adja vissza egy olyan "anyának", aki egyszer hirtelen felindulásból agyon fogja verni.

De ha nem veszi magához, akkor TE dobd ki a pasit időben, mert az apának nem való...


Eszedbe nem jutott pszichológushoz vinni? Megkérdezni, hogy volt-e hogy bántották? Hogy miért fél (RETTEG) tőled ennyire, ha te sose bàntottad? (Mert ugye nem?)


Ez egy 12 éves kisgyerek, akinek pokol volt az élete.

Ha van benned egy szem anyai ösztön, akkor segítesz a párodnak felnevelni a gyerekét. Ugyanis tetszik, nem tetszik, te vagy a mostoha anyja, ő pedig az édesapja.


Ha nem tetszik a rendszer, akkor meg csomagoljatok és menj el anyáddal együtt. TE választhatsz, hogy akarsz-e ilyen családot.

Az a kisgyerek nem választhatott.


Pszichológus. Azonnal!

Ha megerősíti a rendszeres bántalmazást, akkor feljelentés, gyermekvédelem, gyámügy, és nyugodtan készülj, hogy az apjához fog kerülni.

2016. júl. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
A gyerekek tényleg igazi kis rosszindulatú manipulátorok tudnak lenni. Ennek a szerencsétlennek csak figyelemre és szeretetre lenne szüksége. Amúgy is problémás. Ilyen háttérrel nem is csodálom! Az anyja szült még kettőt, ott feleslegesnek érzi magát, te is épp várandós vagy, az apukája messze lakik... Csak figyelmet akar, és máshogy nem éri el. Ez igen szomorú, de nem a gyerek hibája, hanem a tiétek. Mindannyiótoké! Azért kavar, mert addig is vele van foglalkozva, rá figyelnek. Segítsetek neki, hogy ne kelljen ilyen eszközökhöz nyúlnia!
2016. júl. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17%

Nem gond . Az ilyen ember 4,5 vagy 9 ev mulva megkapja a feladványt a sorstól , amikoris a sajat sorsának lesz TEHETETLEN nezöje , es emiatt a tehetetlenseg miatt fog magaba zuhanni es minden eszebe jut.

Nekem a nagymamam foglalkozott atkokkal es mindig fogott nekem tovabbadta

2016. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
18%

Hallagasatok meg h " feltem a gyerekem " tehat el akarja tavolitani a környezeteböl azt hiszi az a megoldas , eltavolitani a " rivalist "

Ez a feszekrakasban van itt es most teszteli h hanyat tudna meggyözni , h igaza van , probalja eladni az allaspontjat

2016. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%

Szeressd oleld jatsz vele vond be a terhessegbe

A te gyerekednwk semmi baja nem lesz

2016. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Andi80018 ***** válasza:
70%
Ez egy lelki sérült gyerek, aki már nagyon kis korától kezdve valószínűleg olyan lelki sérelmek értek, amik kihatnak a mostani életére. Valószínűleg a rossz családkép, válás lehet az ok, nem figyeltek rá eléggé. Azt gondolom,a te dolgod annyi lenne ebben az esetben, hogy vigyék szakemberhez, mert ez csak rosszabb lesz, ahogy telik az idő, és nagyobb lesz. Nem tudom, hogyan telt a gyerekkora, de a gyerekek nagyon érzékenyek és ha már pici koruktól kezdve nem megfelelő a neveltetés, nincs stabil családi háttér, állandóság, nyugalom, figyelem, akkor az vezethet ilyen viselkedéshez. A párod dolga, hogy ezt kezelje, mert neked a születendő babával kell foglalkoznia, nem egy idegen gyerekkel. Én mondjuk biztos nem lennék egy olyan palival, akinek már van gyereke, főleg, ha még én is akarok szülni. Miért van ott egyáltalán a kislány, miért nem az anyjánál van?
2016. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

Eszem megáll. Három felnőtt ember van körülötte, és nincs energia egy ekkora gyerekre.

Ne is haragudj, de minek akarsz így babát szülni!? A picire hogy lesz energiád, ha se éjjeled, se nappalod, és öröm ha pisilni jut időd?


Hat éve vagytok együtt. Akkor nem meglepetés, hogy a párodnak van egy problémás fia. Mi változott?? Így vállaltad be a babát, akkor is volt nálatok többször is.


Egyfolytában fikázod az anyját, bizonygatod hogy te jobban törődsz vele. Akkor miért nem ti nevelitek?

A párodnak abban kimerült az apaság, hogy megcsinálja és fizet. Most is tojik a saját vérére. Azt ugye vágod, hogy rátok is ez vár? Dolgozik, alszik, és rád marad minden a gyerek körül meg a háztartásban. Egy pelenkázást nem fog bevállalni.


Vele kell beszélned, hogy a fiához neked közöd nincs, foglalkozzon vele ő, vagy vigye a nyakadból. De ha hat éve ez a gyakorlat, nem érdeke kivenni a részét a nevelésből. Majd te megoldod...


Most kezdesz kapkodni szülés előtt, mikor ég a ház? Előbb kell gondolkodni.


Még pár nap, és ott sír a baba éjjel-nappal, és ott a mostohafiad. Ezt kell szeretni. Innentől két gyerekkel foglalkozol, mikor nálatok van. Ugyanis nem tilthatod el az apjától. Az egy dolog, hogy le se tojja a gyereket, csak odaviszi és felé se néz.


A terhességed már nem kell félteni, lassan ideje szülnöd.

Aztán hogy hogy oldod meg azokat a problémákat, amiket hat éve figyelmen kívül hagysz, az már egyéni szociális.

Legfeljebb ti lesztek a balhés balkáni pereputty, akik nem tudnak külföldön beilleszkedni, biztos verik a gyereket, és egész nap ordítanak.

2016. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Andi80018 ***** válasza:
39%
Abból kell kiindulni, hogy a gyereknél mindig valaminek a kivetülése az ilyen fajta viselkedés. A párodat se értem, minek vitte hozzád, amikor minden órás vagy. Pont erre van most szükséged, az idegeskedésre. Az anyával oldja meg ezt a problémát, te egy másik gyereknek leszel az anyja, és nektek a legnagyobb nyugalmat kell biztosítani, de a problémás gyermeknek is segíteni kell.
2016. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!