Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apám letiltott facebookról,...

Ha apám letiltott facebookról, írjak neki levelet vagy ez már zaklatásnak fog számítani?

Figyelt kérdés
Szóval...apámat sosem érdekeltem ebbe most nem megyek bele a lényeg , hogy megmondta mikor megszülettem hogy nem kellek neki.Sajnos nekem senkim nincs semmilyen rokonom,csak anyukám de igazából ő is csak félig.Azon kívűl senki.Semmilyen unokatestvér,keresztanya,nagyszülő...Gondoltam ennyi év eltelt hátha kíváncsi lenne rám mert csak rokonok vagyunk..Bejelöltem facebookon erre letiltott.Nem értem miért.Azon gonolkodok most , hogy postai úton küldenék neki levelet,mert nagyon szeretném megismerni a saját apámat.Van egy barátnőm akinek a szülei a felügyeleti jogon veszekednek,engem meg utál a saját apám pedig semmiről nem tehetek..emiatt kezdek depressziós lenni.A lényeg:Ti írnátok neki?Emiatt feljelenthet vagy valami , hogy zaklatom? Aki hasonló helyzetben van tudna tanácsot adni? 16/L

2016. júl. 16. 13:46
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
19%
és ha apudat személyesen keresnéd fel?
2016. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
#11 Szó szerint az ország másik felében lakik.Tudom hol de az hogy csak így odállítok a háza elé az még szerintem ia durva.Be se engedne valószínüleg.
2016. júl. 16. 14:35
 13/49 anonim ***** válasza:
11%
De hogyha megpróbálod, azzal abszolút semmit nem vesztesz. Próba szerencse.
2016. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
#13 De figyelj!Több órát amiatt utazzak ,hogy elküldjön?Meg azt se tudom mikor van otthol.Azért ez túl kockázatos.
2016. júl. 16. 14:43
 15/49 anonim ***** válasza:
18%
hát akár, most miért ne? Szerintem megérné kockáztatni, meg most miért vagy abban annyira biztos h elküldene? meg néha kockáztatni kell, ahogy szokták is mondani, a bátraké a szerencse
2016. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
97%
nagyon gyerek vagy még nudli..., ilyen hülye tanácsot adni, persze..., bejelentkezés nélkül látogasson meg valakit, aki egyből megtagadta az első kapcsolatfelvételt
2016. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
16%
Most attol meg h megtagadta az elso kapcsolatfelvetelt, nem zarja ki h meglatogassa az apjat szemelyesen is.. Es azt egyaltalan honnan tudod h eloben is ugyanezt tenne e?
2016. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
#17.Lehet hogy eloben mashogy viselkedne de akkor mar inkabb a telefonszamat deritenem ki es hivnam fel mielott az orszag egyik felebol a masikba csak ugy gondolok egyet es emegyek szo nelkul egy rokonhoz aki raadasul nincs odaig ertem.Ez illetlenseg lenne.
2016. júl. 16. 15:08
 19/49 anonim ***** válasza:
93%

Mindig megdöbbenek ezen az oldalon, hogy milyen emberek/szülők vannak. A lehető legjobb családba születtem.


Írnod kellett volna neki, még egy próbát megtenném, utána hagynám. Minek szaporodnak egyesek? Egy állat jobban bánik az utódaival. Szomorű. :(

2016. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
18%
Nem apáddal van a gond, hanem veled amiért nem fogod fel, hogy nem érdekled. Kész, felejtsd el, hagyd békén, igen zaklatásnak számít.
2016. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!