Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnatok ha a...

Ti mit csinálnatok ha a 12éves lányotok egy orpiercingel menne haza?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 22:48
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Aki betette neki azt jelenteném, mert törvény ellenes. 12 éves az még kisgyerek. Naná, hogy kivetetném, kapna jó kis hosszútávú büntetést, hogy azt egy életre megjegyezze, bár én is elgondolkodnék mit rontottam el. Amúgy nekem is volt orrpiercingem, vannak tetoválásaim, de nem kisgyermekkoromban.
2017. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nem az aaz alap probléma tiszta e a hely. hanem hogy KISGYERMEK !!!!!!!!
2017. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Ki az aki piercinget csinál egy ilyen korú gyereknek??

Nekem meg a hátam mögött szólnak az ismerős kozmetikusnak, hogy nehogy kiszúrja a fülemet...18 évet persze betöltöttem.

2017. okt. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
+Kérdező: Nem az aaz alap probléma tiszta e a hely. hanem hogy KISGYERMEK !!!!!!" De, az az alap probléma hogy milyen a hely, ugyanis olyan helyen, ahol ezt megcsinálják, nagy ívben tesznek a szabályokra.... Egy kisgyerekről beszélünk, könyörgöm. Attól hogy a butuska nagynak hiszi magát, még nem az. Nem tud magára vigyázni, nem tudja felmérni a tettei következményeit.
2017. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!